متس’ استیون Matz ماندن آماده برای زمانی که بیس بال بازده

وجود دارد هیچ بیس بال در روز پنج شنبه زمانی که متس برنامه ریزی شده برای باز کردن فصل خود را در برابر اتباع در سیتی زمینه است.

اما استیون Matz هنوز هم می خواستم کمی از حالت عادی پس از او در بازی گرفتن نزدیکی Nashville دنیاست. صفحه اصلی با هم تیمی براد Brach.

فراتر از چپ دست را روال معمول که او را نگه داشته تا پس از رفتن به خانه از پورت سنت لوسی پس از لغو بهار آموزش به دلیل coronavirus همه گیر Matz گفت: او زمان زیادی را صرف فکر کردن در مورد آنچه باید شروع 2020 فصل است.

“من فکر می کنم در مورد این که روز افتتاحیه, اما ما پس از تثبیت در چه می گذرد اخبار آن را سخت به تاکید بیش از حد بر روی بیس بال” Matz روز جمعه گفت از طریق تلفن. “من سعی می کنم خوشبین بود هوشمند و اقدامات مناسب برای سالم ماندن است.”

در حالی که او در Nashville, Matz نگه داشته است یک چشم نزدیک بر روی بومی خود در نیویورک به دلیل پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگ هنوز هم زندگی می کنند در لانگ آیلند.

Steven Matz
استیون MatzAnthony J. باعث تخریب جهانی

“ما باید فروشگاه ها و اماکن تعطیل در اینجا, اما من واقعا نظارت بر آنچه که در نیویورک با همه خانواده من وجود دارد” Matz گفت.

Matz خود را آغاز Tru32 ابتکار در سال 2015 به افتخار اولین پاسخ دهندگان و اعضای NYPD, FDNY و نظامی است.

“بیش از هر چیز در این زمان باعث می شود شما متوجه اهمیت اولین پاسخ دهندگان و در حال حاضر پرسنل پزشکی که با قرار دادن خود در معرض خطر” Matz گفت. “چرا من حمایت علل کنم.”

او امیدوار است قادر به ادامه به ویژه آنها که بیس بال رزومه — چیزی که او هنوز هم در حال آماده شدن برای.

“من بسیار هیجان زده هستم برای بازگشت وجود دارد امیدوارم به زودی” Matz گفت. “این در حالی است پس از من در زمانی که همه چیز شروع به عطف به سبز. این یک زمان عجیب و غریب و شما فقط فکر می کنم چقدر بنابراین بسیاری از مردم در حال رفتن را از طریق.”

ارسال سوالات خود را در مورد علاقه تیم جدید نیویورک به پاسخ داده شود در آینده کیسه مراسلات پستی

Matz اضافه شده او را باید “یک زن و شوهر شروع می شود:” قبل از آماده بودن زمین به طور منظم فصل بازی.

“طرز فکر من با آمدن به این چیزی که من به خانه آمد [از بهار آموزش] شده است به آماده شدن برای هر فصل شروع می شود” Matz گفت. “من نگه داشته ام و با حجم بالا با پرتاب هستم و پرتاب هر روز مثل من در این فصل است. من همچنان بلند است.”

Matz اشاره کرد او معمولا احساس می کند بهتر است بر روی تپه در ماه ژوئن نسبت به او در مارس بنابراین او پرتاب اغل گاو یا حشم جلسات دو بار در هفته.

“من نمی خواهم به عقب خاموش” Matz گفت. “من امیدوار هستم ما در برخی از نقطه. مربیان و آموزش کارکنان در بررسی ما برای سلامت ما و با آنچه که ما در حال انجام است. … بچه ها من فکر می کنم در حال نگه داشتن خود را آماده است. ما فقط می خواهم به بازی و به عقب بر گردیم.”

جدید تبادل مربی جرمی Hefner است در میان کسانی که چک کردن در به طور منظم.

“آن را سخت بدانید که چه فصل خواهد بود” Matz گفت. “بسیاری وجود دارد متغیر است. در حال حاضر زمان آن را برای مردم به همراه خانواده های خود. زمانی که ما به عقب بر گردیم به بازی ما آن را درک و تحقق بخشیدن به چه بخشی از جهان ما ورزش و سرگرمی هستند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im