پورت سنت. لوسی — مایکل Conforto نیست در مورد به ساکن که ممکن است درگیر در Astros’ غیر قانونی ثبت نام-سرقت طرح و مفاهیم.

J. D. Davis و جیک Marisnick هر دو بازی برای Astros در سال 2017 زمانی که نظارت الکترونیکی استفاده شد با این تیم به سرقت فو’ علائم اما هر دو متس در حال حاضر و Conforto نمی خواهند یا به احساس ناخواسته در محل باشگاه وانجمن.

“درگیری ما با آن Carlos [ساله] و ما باید نوع نقل مکان کرد از آن, اما من نمی بینم ما در خانه است که در همه” Conforto روز سه شنبه گفت. “من فکر می کنم J. D. و جیک آنها بچه های ما در حال حاضر و حرکت رو به جلو آنها در حال رفتن به بخشی از یک فصل برنده این سال است.

“وجود دارد و نمی شود هر گونه دشمنی نسبت به آنها. هنگامی که شما در یک تیم تنظیمات هر یک از این بچه ها که در اینجا در حال حاضر آنها در حال بچه های ما و این راهی است که تیم برنده هستند. آنها را به خود بچه ها و ما یک برنده است. آنها احتمالا بحث در مورد آن وجود دارد اما نمی خواهد چیزی بیشتر از وجود دارد.”

Beltran رفتگان به عنوان متس مدیر تنها پس از 77 روز در کار داشتن شده است به نام ماه گذشته در MLB گزارش جزئیات Astros’ غیر قانونی ثبت نام-سرقت. A. J. Hinch و الکس کورا از کار اخراج شدند به عنوان مدیران در هوستون و بوستون به ترتیب در خرید اینترنتی.

“وجود دارد یک خط است که قطعا نباید عبور و کارلوس مشارکت است که با آنچه در آن است و حرکت رو به جلو فکر می کنم بهتر است ما فقط تمرکز بر ما و فصل” Conforto گفت.

Dellin Betances که بازی برای تیم یانکیز که از دست بازی 7 سال 2017 ALCS به Astros نشان داد او نمی نیاز به یک توضیح از دیویس یا Marisnick.

“پس از شنیدن همه چیز را که اتفاق افتاده است, من فکر می کنم به عنوان یک تیم ما می دانستیم که چیزهای که قرار بود ما فقط مطمئن نبودند که آن را” Betances گفت. “قطعا آن را بمکد به دنبال بر روی آن اما به صرف زمان بیش از حد در آن من فکر می کنم این منصفانه نیست به بچه ها من اینجا هستم در حال حاضر. من به دنبال به جلو به سال 2020 فصل با متس بنابراین من فکر نمی کنم من می خواهم برای به چنگ بیش از حد بر روی آن است.”

مدیر جدید لوئیس Rojas نشان داد او تا به حال گفتگو با دیویس و Marisnick اما کاهش یافته است به ارائه جزئیات درباره این مذاکرات.


مدیر جدید لوئیس Rojas اذعان یعقوب deGrom را “احتمالا” بود که متس’ روز افتتاحیه استارت اما نمی خواهد فراتر از نامگذاری دو زمان دفاع NL Cy جوان برنده جایزه به چرخش. DeGrom نوح Syndergaard مارکوس بود استیون Matz ریک Porcello و مایکل Wacha به متس شش شروع کوزه برای پنج چرخش نقاط.

“ما شش غذای بچه ها که تاریخ اخیر از خوب بودن استارت در سطح لیگ بنابراین در حال حاضر ما در حال تعریف نقش” Rojas گفت. “این احتمالا تعجب نمی خواهد که جیک است که احتمالا در روز افتتاحیه” Rojas گفت: “اما ما نه تعریف نقش ها در حال حاضر از دو, سه, چهار, پنج یا ششم استارت بنابراین ما هنوز وجود ندارد.”

Wacha و Matz باید هر دو به عنوان ضد قبلا. Matz را تسکین تجربه آمد و در حضور دو فصل گذشته قبل از همه ستاره.

“اما در حال حاضر آنها در حال استارت” Rojas گفت. “طرح ما این است که به از آن لذت ببرید تماشای آنها زمین در طول زمستان آموزش است.”


Yoenis Cespedes حال اجرا بوده و هدف قرار دادن اما Rojas نشان داد خیلی زود به می گویند اگر کهنه outfielder ممکن است یک امکان برای شروع فصل با متس.

Cespedes دهکدهای از دست رفته گذشته 1½ فصل پس از عمل جراحی در هر دو پاشنه و سپس حفظ متعدد مچ پا شکستگی در مزرعه خود در تلاش برای دوری کردن از یک گراز وحشی. Cespedes دهکدهای از دست رفته گذشته 1 ½ فصل پس از عمل جراحی در هر دو پاشنه و سپس حفظ متعدد مچ پا شکستگی در مزرعه خود در تلاش برای دوری کردن از یک گراز وحشی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im