متس’ Yoenis Cespedes به پایان می رسد رسانه های تحریم اعلام روز افتتاحیه هدف

پورت سنت. لوسی – Yoenis Cespedes اجتناب شود همه بحث در مورد گراز وحشی یکشنبه اما در غیر این صورت حاضر به پاسخ به پرسش های خبرنگاران برای اولین بار در این بهار.

این متس outfielder که در هفته گذشته نشان داد او نمی خواهد صحبت می کنند به رسانه ها در این فصل سکوت خود را شکست و گفت: تمرکز خود را در آینده است. Cespedes شد rehabbing گذشته ممکن است از عمل جراحی در هر دو پاشنه هنگامی که او متحمل چندین راست مچ پا شکستگی در هنگام برخورد با یک گراز وحشی در مزرعه خود به عنوان اولین گزارش پست. در آن زمان اعتقاد بر این Cespedes بود آزاد کردن حیوانات از یک گراز دام او تعیین کرده بود.

“من می خواهم به صحبت در مورد گذشته” Cespedes گفت. “من مرتکب خطا و پرداخت قیمت آن, اما, امروز من خواهد بود صحبت کردن در مورد حال و آینده است.”

Cespedes شده است کار کردن با این تیم در فصل بهار و آموزش نشان داد هدف او این است که برای شروع بازی در گریپ فروت, بازی های لیگ از اواسط ماه مارس با قصد از شروع فصل با متس. جانباز outfielder دهکدهای از دست رفته گذشته 1 و نیم فصل کنار بیماری.

در سال آخر قرارداد او Cespedes تضمین شده است تنها 6 میلیون دلار در این فصل است. او در ابتدا قرار بود برای به دست آوردن $29.5 میلیون اما او معامله شد بازسازی برای جلوگیری از شنیدن در مقابل یک داور پس از حادثه با گراز وحشی است که می تواند به باطل قرارداد. قرارداد جدید شامل مشوق هایی است که می تواند به افزایش ارزش خود را به 20 میلیون دلار است.

Yoenis Cespedes Mets Opening Day media boycott
Yoenis CespedesAnthony J. باعث تخریب جهانی

“من فکر می کنم پول مهم است اما بدون در نظر گرفتن من که قرار بود به در آمده و با همان انگیزه که آیا پول و یا همان گونه متفاوت” Cespedes گفت. “بخش بزرگی از انگیزه افرادی که در خارج وجود دارد و گفته اند که من نمی توانم آن را انجام دهد. بنابراین من می خواهم وجود دارد تا ثابت کند که من می توانم.”

Cespedes نشان داد که عمل جراحی برای حذف پانوراميك از هر دو پاشنه بلند شده است سخت تر نوتوانی از مچ پا و شکستگی. او می گوید او شده است بیداری در ساعت 5 هر روز از ماه سپتامبر به بازتوانی و درمان را دریافت.

در offseason, ESPN را ادواردو پرز – که متس مدیریتی نامزد – نشان داد او را به صحبت Cespedes و outfielder گفت: اگر او را سالم او می تواند آمار 40 homers در این فصل است. Cespedes نمی دور برگشت از آن مفهوم یکشنبه.

“من فکر می کنم اگر پاهای من سالم هستند من فکر می کنم این ممکن است” Cespedes گفت. “این همه وابسته به پاهای من. من فکر می کنم وقتی که می آید به هدف قرار دادن است که یکی از چیزهایی که من نیستم, نگران, چرا که یکی از مهارت های شما را هرگز فراموش نکنید.”

Cespedes گفت: او را در حال اجرا در 80 درصد است. او نشان داد او 90-95 درصد دفاعی.

“من احساس می کنم خوب است. من خوشحال هستم با پیشرفت” Cespedes گفت. “هر روز من هنوز کار به بهتر و بهتر. آن را به عنوان سریع که من می خواهم آن را می شود اما به عنوان فصل روش من احساس می کنم واقعا خوب در حال حاضر.”

خواسته خود را در مورد سطح انگیزه در یک مقیاس از 1 تا 10 Cespedes پاسخ داد: “12.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>