یک نوجوان قربانی یک اتهام, مکزیک جنسیت-قاچاق حلقه گریه در بروکلین شاهد ایستاده پنجشنبه گفتن یک هیئت منصفه فدرال که اسیرکنندگان خود را در معرض تهدید زندگی اگر او نمی فاحشه خودش را در کوئینز.

قربانی شناسایی شده در مدارک دادگاه به عنوان Jane Doe شماره 1 گفت: او قاچاق از مکزیک به کوئینز در سال 2010; اسیرکنندگان خود را نگه داشته و او را در یک اتاق قفل شده است و به او آموخته تجارت در فقط 14 سال.

“”اگر شما این کار را انجام نمی برای من کشتن خود, خانواده,'” تهدید فرانسیسکو Melendez-پرز, دوست پسر او را از مکزیک و یکی از پنج متهم در دادگاه او شهادت دادند.

“آنها می دانستند که در آن خانواده زندگی می کردند و من نمی خواهم خانواده ام صدمه دیده است” او ادامه داد.

دادستان گفت: اتهام رابطه جنسی-قاچاقچیان عمل از سال 2006 تا سال 2017 در مکان در سراسر ایالات متحده است.

گذشته از این تهدید به زندگی جین سازمان حفاظت محیط زیست شماره 1 گفت: او محدود به زبان انگلیسی نیز مانع توانایی خود را به فرار کنند.

“من می ترسم. من نمی توانستم بروم و از آنها بخواهید برای کمک به. من نمی تواند راه برود خارج و می گویند: “هی شما می توانید به من کمک کند ؟” او گفت:.

در خانه کوئینز قربانی گفت: یکی دیگر از زن در خانه به دستور او در مورد چگونه به یک زن روسپی است. قربانی شهادت او کارگردانی را به اتهام 35 دلار برای 15 دقیقه جلسه است.

“من آن را دوست ندارم” زن گفت: به عنوان او در زمان خاموش عینک خود را و پاک و دور از اشک با یک بافت. “از آن ساخته شده من احساس می کنم بد است.”

قربانی شهادت رسید و روز چهارم از دادگاه برای Melendez-Perez و متهم آبل Romero-Melendez خوزه میگوئل Melendez-Rojas, خوزه اوسوالدو Melendez-Rosas و Rosalio Melendez-Rojas.

متهمان تحت تعقیب اتهامات از جمله قاچاق جنسی, توطئه قاچاق جنسی از افراد زیر سن قانونی ایالتی فحشا غریبه قاچاق و پول شویی توطئه است.

اگر محکوم در رابطه جنسی-قاچاق اتهامات هر یک از متهم چهره اجباری 15 سال حداقل زندان با توجه به انتشار از ما دفتر دادستان در بروکلین.

پنج اضافی قربانیان در حال انتظار برای شهادت در دادگاه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de