مکزیک مبارزه با اسلحه های مربوط به El Chapo را کارتل برگ 19 مرده

خشونت درگیری میان مسلح مرتبط با خواکین “ال Chapo” Guzman سابق کارتل مواد مخدر و یک رقیب کارتل چپ 19 نفر مرده در شمال مکزیک بیش از آخر هفته, مقامات گفت.

غوغا لگد اواخر جمعه هنگامی که گانگستر تراز وسط قرار دارد با ال Chapo را کارتل سینالوآ رد و بدل تیراندازی با قاچاقچیان مواد مخدر از خوارز کارتل و گروه های دیگر در ایالت چیهواهوا, مکزیک, پلیس گفت:.

روز شنبه مقامات بازیافت 18 جسد در صحنه درگیری در شهرستان مدرا. یکی دیگر از مرد زخمی درگذشت مدتی بعد در بیمارستان به پلیس گفت:.

مکزیکی سربازان اعزام شده بودند به این منطقه و بهبود تعدادی از سلاح های از جمله دو نارنجک.

در ژانویه 2019 بروکلین قاضی فدرال محکوم El Chapo به زندگی در زندان که باز کردن یک خلاء قدرت در کارتل هنگامی که به عنوان پرکار ترین دارو-خرید و فروش لباس در جهان است.

در ماه اکتبر مسلح از کارتل تبدیل شهر Culiacán به یک جنگ شهری منطقه که مقامات مکزیکی دستگیر El Chapo را Ovidio Guzman لوپز.

مکزیکی سربازان او را قطع شل به منظور “حفاظت از زندگی” در میان جنگ تفنگ شدید بین افراد مسلح کارتل مسلح با درجه نظامی سلاح و مقامات مکزیکی.

با پست سیم

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>