مایکل Avenatti نگهداری مشتری خود را در تاریکی به او مانور به تجزیه نایک برای برخی از $20 میلیون, یک شاهد شهادت دوشنبه در وکیل اخاذی از محاکمه.

“من اعتماد که او که قرار بود برای رفتن به نایک و سعی کنید و رسیدن به گری اهداف” جف آورباخ گفت منصفه, مرجع رفیق-تبدیل Avenatti مشتری کال عالی مربی گری فرانکلین.

به جای آورباخ شهادت دادند که Avenatti فقط نگه داشته گفت: جلسات “رفت” — در حالی که عدم ذکر $22.5 میلیون دلار حل و فصل تقاضا, بررسی, تهدید یک کنفرانس مطبوعاتی و یا حتی حضور وکیل علامت Geragos بود که هرگز متهم شده است.

آورباخ شهادت او و فرانکلین در اصل نزدیک Avenatti چرا که آنها فکر می کردند او خواهد بود “دیپلماتیک” به عنوان فرانکلین مبارزه برای به دست آوردن کنترل تیم خود را, اما در عوض کردند “مطلق شوک و وحشت” به عنوان Avenatti نقض اعتماد خود را در منجر به دستگیری او.

“این امر می تواند مضر و مخرب و کاملا مخالف به جلسه Gary اهداف” آورباخ در پاسخ پرسید که دادستان اگر فرانکلین می خواستم یک کنفرانس مطبوعاتی به افشای نایک اتهام سوء رفتار.

“ما در تلاش برای ایجاد یک آینده جدید,” او گفت: رابطه بین نایک و مربی است.

نایک وکیل اسکات ویلسون قبلا شهادت دادند که Avenatti نگه داشته و تهدید کرده است که او تا به حال با خبرنگاران “شماره گیری سریع” اگر شرکت نمی دیدار با خواسته های پولی.

“من به 10 میلیارد دلار خود را مشتری بازار کلاه” Avenatti شنیده می شود گفت: در یک ضبط ساخته شده توسط Wilson, بازی های برگزار شده در دادگاه هفته گذشته است. “این میخوام عمده f–پادشاه رسوایی است.”

Avenatti ادعا می کند او به سادگی دفاع از فرانکلین — در حالی که دادستان ها می گویند که نمی تواند درست پس از فرانکلین نیست در حلقه.

آورباخ شهادت همچنان ادامه دارد شنبه ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im