مایکل بلومبرگ به صحبت می کنند به عنوان فرمانده برنی ساندرز تحریم

واشنگتن — مایک بلومبرگ خواهد بود که تنها 2020 دموکرات نامزد انتخابات ریاست جمهوری برای شرکت در مبارزه کنفرانس سالانه پس از برنی ساندرز تحریم نفوذ pro-decoration: رویداد.

آمریکایی امور عمومی اسرائیل کمیته کنفرانس دو حزبی رویداد توسط هر دو حزب جمهوری خواه و دموکرات به قانونگذاران اما زیر آتش آمده در سال های اخیر بیش از اتهامات این است که بیش از حد به سمت راست.

بلومبرگ در نیویورک سابق میلیاردر شهردار خواهد شد در واشنگتن فقط یک روز قبل از حیاتی سه شنبه محتوا که در آن او است که رقابت در انتخابات برای اولین بار.

تصمیم به حضور در اتحاد rankled دموکرات ریاست جمهوری wannabes این سال — ساندرز در هفته گذشته جرقه دشمنی با لابی قدرتمند با این ادعا آن را فراهم می کند یک پلت فرم “برای رهبران که بیان تعصب و مخالفت با پایه حقوق فلسطینی.”

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن و سناتور. ctq از مینه سوتا به نظر می رسد از طریق ویدئویی از پیش ضبط آدرس های روز یکشنبه — Klobuchar تلنگر-flopping در تصمیم قبلی به جست و خیز این رویداد در دسترس نباشد.

Ex-South Bend, Ind. شهردار پیت Buttigieg نیز برنامه ریزی شده به نظر می رسد از طریق آدرس ویدیو در روز یکشنبه بعد از ظهر بود که اوراق هنگامی که او تصمیم گرفت برای پایان دادن به خود در کاخ سفید را پیشنهاد داد.

Mike Bloomberg today at the American Israel Public Affairs Committee (AIPAC) 2020 Conference.

سناتور. الیزابت وارن ماساچوست همچنین گفت که او نمی تواند حضور این ادعا مبارزات انتخاباتی او متمرکز بود به جای در اصلی مسابقات در روز سه شنبه.

رئیس جمهور تهمت است به نظر می رسد در غروب پس از سال 2016 زمانی که سازمان جلب گرما پس از مغلوب ساختن پیشی جستن رفت و پس از باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا از این مرحله و پس از آن عذرخواهی کرد ، mea culpa رسم انتقاد خود را.

در این سال معاون رئیس جمهور مایک پنس آدرس این جمعیت بزرگ از 18,000 در حالی که سخنران نانسی پلوسی رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل رهبر اقلیت سنا چاک شومر و خانه رهبر اقلیت جمهوری خواه کوین مک کارتی نیز ظاهر می شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im