مایکل کوهن منتقل شده به سلول انفرادی پس از اختلاف با اهل بیت

مایکل کوهن رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سابق شخصی وکیل قرار داده شده است در سلول انفرادی در زندان فدرال در ایالت نیویورک جایی که او در حال سپری کردن زمان برای نقض مالی مبارزات انتخاباتی قوانین با توجه به وکیل و دو منبع آشنا با این موضوع.

کوهن و 53 منتقل شد در روز چهارشنبه به ویژه واحد مسکن در Otisville فدرال تادیبی موسسه انضباطی بخش از زندان ابراز نگرانی کرد.

تا به حال کوهن بوده است که در یک حداقل امنیت اردوگاه در Otisville است که حدود 70 مایلی شمال غربی شهر نیویورک است.

یکی از منابع گفت: کوهن قرار داده شد در انفرادی پس از دیگری اهل بیت و شکایت خود را در مورد استفاده از اینترنت.

“این است که درک من این است که کلامی اختلاف بر سر استفاده از تلفن باعث موقت دادن به عوعو در انتظار بررسی. من اما می دانم که باعث درگیری و یا اگر این اقدام صورت گرفته بود در واقع/نظارتی مناسب” کوهن ” وکیل راجر آدلر گفت: در ایمیلی به رویترز.

یک نماینده سابق برای کوهن لانی دیویس کاهش یافته است به نظر.

اداره فدرال زندانها گفت: آن را نمی تواند اظهار نظر در مورد شرایط فردی زندانیان.

کوهن که یک بار گفت که “یک گلوله” برای مغلوب ساختن پیشی جستن محکوم به سه سال زندان در سال 2018 برای کارگردانی hush پرداخت به پورنوگرافی ستاره فیلم Stormy Daniels and Playboy, مدل, Karen McDougal, که ادعا کرد که آنها تا به حال امور با مغلوب ساختن پیشی جستن. تهمت را رد کرده است داشتن برخورد.

در ماه مارس کوهن استدلال کرد که او باید از زندان آزاد شد در اوایل به دلیل شیوع کروناویروس و خطر ابتلا COVID-19 بالقوه کشنده بیماری تنفسی ناشی از ویروس است.

ایالات متحده منطقه قاضی ویلیام Pauley در منهتن رد این درخواست در یک داغدار سفارش.

“ده ماه زندان خود را به اصطلاح آن زمان که کوهن می پذیرد عواقب ناشی از محکومیت های کیفری برای جرائم جدی است که تا به حال گسترده نهادی مضرات” قاضی نوشت: در 23 مارس.

آدلر گفت: در یک ایمیل که او در نامه ای در روز سه شنبه درخواست دلسوز انتشار برای کوهن با وجود Pauley باشد.

آدلر نام اقدام انضباطی یک “سکسکه” در مراحل و گفت که او امیدوار است که کوهن خواهد بود بازگشت به زندان عمومی جمعیت زمانی که “تمام حقایق شناخته شده است.”

کوهن است واجد شرایط برای انتشار در ماه نوامبر 2021.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>