مایکل Irvin وحشی DeAndre هاپکینز-لایحه اوبراین داستان شامل Aaron Hernandez

DeAndre هاپکینز خوشحال به نظر می رسید و ستد می شود به کاردینالز در روز دوشنبه با وجود آن معنی Deshaun واتسون دیگر نمی خواهد او پرتاب می گذرد.

شاید به همین دلیل است.

در طول یک صبح روز چهارشنبه در ظاهر ESPN “دریافت” سالن از شهرت گسترده ای از گیرنده مایکل Irvin ادعا هاپکینز به او گفت که تگزاسی مربی لایحه اوبراین در مقایسه با یک جلسه با هاپکینز به یکی از او با قاتل به اعدام محکوم شده Aaron Hernandez و انتقاد از ستاره گیرنده برای داشتن مادران از فرزندان خود را در اطراف بیش از حد. NFL تحلیلگر شبکه گفت: او به نام هاپکینز به پیدا کردن آنچه که واقعا اتفاق افتاده است منجر به خیره کننده تجارت است.

“[هاپکینز] گفت: “مایکل آن یک بیت از یک جنگ قدرت وجود دارد” چرا که مربی تیم اوبراین فکر کردم او تا به حال بیش از حد نفوذ بیش از اتاق قفل” Irvin گفت.

“[اوبراین] به نام DeAndre هاپکینز در[به] یک جلسه به بحث در مورد این و مخلوط آن را. او در آغاز این نشست با گفتن DeAndre هاپکینز این — که منفجر ذهن من زمانی که DeAndre به من گفت این — او گفت: [اوبراین] گفت DeAndre هاپکینز ‘سلام آخرین باری که من تا به حال یک جلسه مثل این بود که آرون هرناندز.’ گفتم چه ؟ او را در آرون هرناندز در این جلسه?’ او گفت: “بله او. مایکل که منفجر ذهن من است که او حتی می آورد که ، من هرگز در هیچ گونه مشکل, من نمی دانم که چرا او را برابر با آرون هرناندز.’

“از وجود این جلسه فقط بدتر شده است. او را به صحبت کردن در مورد DeAndre هاپکینز چون DeAndre هاپکینز چند بچه از زنان مختلف و گفت: DeAndre او نمی خواهم که او نوزاد نوین گراش در اطراف گاهی اوقات. از آن, من فکر می کنم رابطه فقط بد رفت و در نتیجه ما یک تجارت DeAndre هاپکینز از هوستون برای اساسا یک ساندویچ ژامبون همه به خاطر آن رابطه است.”

اوبراین بود پرستان’ هماهنگ کننده توهین آمیز در سال 2011 زمانی که او مربی هرناندز بود که بعدها به جرم قتل. هرناندز که تا به حال سابقه رفتار مجرمانه مرده پیدا شد او در سلول زندان در سال 2017 پس از دار زدن خودش.

وجود داشته است گزارش شکسته بين هاپکینز و اوبراین اما Irvin حساب که نشست گرفت آن را به سطح دیگری. آن را به سر آمد و روز شنبه هنگامی که تگزاسی حمل هاپکینز و یک سال 2020 دور چهارم انتخاب به کاردینالها برای در حال اجرا بازگشت دیوید جانسون یک سال 2020 دور دوم انتخاب کنید و یک 2021 دور چهارم انتخاب کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>