مایکل جردن را 55-نقطه بازی هنوز هم فراتر نیکز-Bulls رقابت

او پس از چند روز و شب در عذاب نیکز. او صرف بسیاری از چشمه ربودن قهرمانی آرمان شهر نیویورک با درخشندگی خود را. مایکل جردن رو نیکز پنج بار در پلی آف. او رفت 5-برای-5 همه آنها امور مشقت بار. اردن ممکن است جهانی معشوق در همه جا دیگری است.

در شهر نیویورک او می ترسید. در سال 1989, 1991, 1992, 1993 و 1996 او تحمیل اراده خود و نیکز سالم به شمشیر خون نیویورک قلب شکسته پاشش در برابر Air Jordans.

به همین دلیل است که این دو نیکل بازی بود خیلی متفاوت است.

و چرا از آن باقی مانده است بعد از 25 سال بنابراین ضروری به داستان از اردن به عنوان بزرگ بسکتبال تبه کار از شهر نیویورک است. شنبه مشخص نقره سالگرد اردن را برای همیشه لطفا برای بازگشت به باغ میدان مدیسون. او به سختی یک هفته از بازنشستگی او نگاه بیشتر در بیس بال شکل از بسکتبال شکل میپوشید ناآشنا—, شماره 45.

بسیاری از افرادی که به باغ آمد از 19,763 تا به حال به همان اندازه از روی کنجکاوی به عنوان هر چیز دیگری. آنها تا به حال هرگز شده است با توجه به فرصتی برای ارائه اردن اتصالات خداحافظی از او می خواهم تا به طور ناگهانی در ماه اکتبر سال 1993 به سوگواری خود را به قتل پدر و تعقیب یک توپ بیس بال رویا و شارژ بسکتبال خود باتری.

مایکل جردن نمرات 55 امتیاز در Madison Square Garden.نیویورک پست

نیکس بود و در واقع مورد ضرب و شتم خریداران قبلی بهار در نهایت اما این سری برجسته یکی از غم انگیز نبود (در اردن) و متاسفانه برجسته حضور در رنگ فلوریس رسمی که همه اما نجات 5 بازی از این سری برای نیکس با تشخیص ناپاک است که هیچ کس دیگری در ساختمان دیدم.

شب از تاریخ 29 مارس سال 1995 من نشسته در قسمت فوقانی باغ در یک کمکی مطبوعات جعبه بود که تقریبا هرگز مورد نیاز در طول فصل به طور منظم. این شب از آن بود سرشار. این شب هر کس می خواست به دیدن اردن. ما تا به حال هیچ ایده که در عرض یک سال او را بازیابند همه قدیمی خود را سحر و جادو و همه از کلاهبرداری های قدیمی خود را که او می شود گاو به 72 برنده و شروع یک دوم شیکاگو سه-ذغال سنگ نارس.

هر کس فقط می دانست: مایکل بود.

در باغ واکنش در تمام سه ساعت از لیآپ خطوط نهایی به زنگ منحصر به فرد بود. نیکز شد تیم بهتر از خریداران هنوز هم مربی پت رایلی هنوز هم پناه دادن امیدوارم که آنها می خواهم یکی دیگر از نرم افزار در یک عنوان. پاتریک اوینگ درخشان بود که شب: 36 امتیاز برخی از کلید بلوک از اردن است که پاها هنوز هم نبودند برگشت نشده است.

اما در همه جا دیگری اردن خیره کننده بود. او ساخته شده همه چیز: جامپر درایو رایگان می اندازد. او در زمان 37 عکس ساخته شده 21. او 10-از-11 از خط پرتاب آزاد. در ابتدا با الهام از نوستالژی باغ جمعیت تقریبا به نظر می رسید شاد در اوایل درخشندگی. سپس به عنوان خود را معتاد او جمعیت ترشرویی. و نگران است. و البته در پایان با نمره گره خورده است 111-111 احساس در داخل باغ محض بود ترور آن را به عنوان به طور کلی دیر شده بود در یک Bulls-نیکز بازی.

گاو تا به حال توپ. مطمئنا اردن را نهایی شات. مطمئنا او می تواند آن را.

مطمئنا او را بکشند نیکز. دوباره.

Bulls
مایکل جردن ورقه زیر آنتونی میسون.خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

و بخش خنده دار است که او انجام داد. او را کشته نیکز همه حق است. اما آن را چگونه شما انتظار می رود آن است. رانندگی به سبد خرید — همه در انتظار او برای رسیدن دوستانه سوت حداقل — او چیز دیگری است. او را دیدم لایحه Wennington — قبلا یک باغ مورد علاقه هنگامی که او در سنت جان. Wennington, هوشمندانه, dunked آن را با دو دست. آن 113-111. وجود دارد 3.1 ثانیه است. خریداران نمی خواهید به از دست دادن آن است. آنها نمی.

و آن را واقعا یک بازی برای این سنین به دلیل تقارن کامل از اردن نقطه کل (55) اما همچنین به عنوان وسط مهم سه گانه تعریف شده است که اردن حرفه ای. در حالی که او را برای همیشه به عنوان یک آکروباتیک گلزن او در حال حاضر مسجل یکی از عنوان NBA توسط امید بستن برای عبور کردن برای یک کلید شات (جان Paxson در برابر ققنوس, 1993) و این کار را انجام دهید again (Steve Kerr, در برابر یوتا در سال 1997). و این یکی در وسط.

بیست و پنج سال پیش که پر از باغ با چیزی فراتر از یک سر و صدا چیزی است که احساس محض تعجب می کنم. اگر شما به اندازه کافی خوش شانس وجود دارد که شما می توانید آن را احساس کنید ،

Vac Whacks

در حال حاضر ما تمام شده است لمس در برخی از راه COVID-19. در اینجا آن را گرفته و نوسانات چند در Anthony J. باعث تخریب جهانی که عکس در این صفحات شما لذت بردم سال است که درگیر شدن شخصیت بوده فقرات بخش ما فقط به عنوان طولانی است. اگر شما هر گونه نماز, افکار, vibes خوب یا مثبت موجو شما به دنبال ارائه لطفا مستقیم همه آنها را به آنتونی, همسر خود را رومینا و دو دختر خود را.


نگه داشتن آن در خانواده, پس شما قطعا باید از این زمان برای شخم زدن از طریق یک توده ای از کتاب در حال حاضر من پیشنهاد می کنم هر دو “هفت روز در آگوستا” توسط علامت گذاری به عنوان Cannizzaro است که در حال حاضر در دسترس و “گلف را جنگ مقدس: نبرد برای روح بازی در عصر علم” توسط برت Cyrgalis است که در آینده ممکن است 5. هر دو کتاب منعکس نویسندگان خود را به خوبی و از آنجا که شما در حال حاضر می دانم که آنها از کار خود را در اینجا … خوب لذت ببرید!


دلسرد خبری که فوق العاده کریس مور خاموش است WFAN امواج رادیو و تلویزیون را برای آینده قابل پیش بینی. او احتمالا باهوش ترین و فصیح ترین ورزش صدای ما در شهر — معقول و منطقی اندازه گیری و همیشه متفکر. ما باید بیشتر از آن در حال حاضر و نه کمتر.


نه به جنجال آفرینی اما: کسی که می آید برای اولین بار — نوح Syndergaard کریس فروش لوئیس سورینو … یا بقیه ورزش ؟

ضربت سخت زدن پشت در واتس

کیم سوریانو: تماشای فصل جدید از “اوزارک” اولین قسمت. باور نکردنی نشان می دهد هر گونه بهتر از بازیگران Jason Bateman and Laura Linney? (و بله, جولیا گارنر.)
Vac: باید اعتراف آن را تقریبا از دست من در پایان فصل 1 اما من بدجور مبارک من به آن زمان کمی بیشتر از آن است.


رابرت Feuerstein: خیلی ناامید کننده است که جنون مارس لغو شد اما نیست همه ما همان بازی بازی زنده ماندن و پیشرفت ؟ من نمی دانم چه خط است اما من شما را بیش از!
Vac: من همیشه از طرفداران بزرگ از خوش فکر.


@metsfan73: من دیدم Globetrotters چند بار در دهه 70 در ناسائو سالن بزرگ و آنچه را که همیشه ایستاده بود قبل از نیمه دوم زمانی که تیم بودند گرم کردن, فرفری نیل را به غیر روحانی کردن در خط ناپاک و غرق ضربه پس از ضربه. خاطرات بزرگ.
@MikeVacc: هیچ گاه بیشتر سفیران در ورزش هر ورزشی از جهانگردان عاشق. من در چند تا از آن سالن بزرگ بازی بیش از حد. خاطرات بی بها.


لایحه Guterding: من در MSG برای کن نورتون-جری معدن مبارزه به دنبال یک مدار بسته پخش از محمد علی-چاک Wepner. به خاطر دارم که کاملا بی حوصله و پس از آن زمانی که علی رفت و پایین پریدن برای شادی.
Vac: که مبارزه با ارزش است پیدا کردن در یوتیوب, برای بسیاری از دلایل مختلف.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>