وجود دارد می تواند مور مشکل برای تشکر. رشیدا Tlaib.

در حالی که دانشجوی سال اول مجلس از میشیگان ممکن است رفت و برگشت او booing از وزیر سابق امور خارجه هیلاری کلینتون, وقتی که یک افزایش قابل توجه از جنجالی مایکل مور مستندساز.

“به تو افتخار, دوست دیرین من از میشیگان صحبت کرد که حقیقت شب گذشته در برنی تجمع در Clive, Iowa. مخاطبان هو هیلاری سپس کسی سعی shoosh آنها و #رشیدا گفت: نمی shoosh آنها را” لیبرال فیلمساز گفت: در توییتر ارسال. “بoo هیلاری و هر کس دیگری که صحبت نمی کند و حقیقت است.”

مور نیز به اشتراک گذاشته تصویر از جفت با هم خندان.

Tlaib که عمومی سخنان را مکررا ایجاد Dems پیچ و تاب خوردن آن را دوباره جمعه شب در یک مراسم انتخاباتی برای برنی ساندرز در Clive, Iowa. نشسته با همکاران واشنگتن Rep. Pramila Jayapal و مینه سوتا در کنگره Ilhan عمر Tlaib گفت 2016 دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد سزاوار به هو.

“همه شما می دانید من می توانم می شود آرام” Tlaib گفت: مخاطبان. “متنفر بسته خواهد شد تا روز دوشنبه هنگامی که ما پیروزی است.”

لحظه ای که موجب خنده در مخاطب و روی صحنه از Jayapal و عمر. سه بخشی از یک گروه کوچک از ترقی خواهان در مجلس نمایندگان که به تایید برنی سندرز برای نامزدی حزب دموکرات.

فقط چند ساعت بعد اما Tlaib گفت: او با ابراز تاسف از اظهارات.

“من اجازه ناامیدی من با وزیر امور خارجه آخرین نظرات درباره سناتور سندرز و هواداران خود را دریافت کنید بهترین من. همه شما خواهران-در-خدمات عمومی و جنبش ما سزاوار بهتر است,” او گفت در توییتر.

Hillary Clinton
هیلاری کلینتونگتی ایماژ

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im