میشیگان دموکراتیک نماینده مجلس می گوید: هیدروکسی کلروکین زندگی او را نجات داد

میشیگان مجلس دولت شما با COVID-19 است در نتیجه بحث برانگیز ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین با صرفه جویی در زندگی خود را — گفت: او احساس بهتر در عرض چند ساعت از گرفتن نسخه.

دولت دموکراتیک تشکر. کارن Whitsett دیترویت گفت: فاکس نیوز’ “از Ingraham زاویه” دوشنبه که او رفت به خانه قرنطینه در مارس 12, روز گذشته با حضور در یک جلسه در خانه دولت در لنسینگ و شرایط او را تنها بدتر از آن وجود دارد.

“از آن زمان طولانی ترین [زمان] برای من به واقع قادر به دریافت وقت ملاقات و گرفتن با من بود که 18 ماه مارس و پس از آن در واقع گرفتن COVID آزمون” Whitsett گفت: در برنامه است.

او در ابتدا فکر می کردم او می خواهم قرارداد یک کشمکش های ذات الریه و تجویز داروهای ضد ویروسی داروی آموکسی سیلین.

اما پس از آن در مارس 31, او آزمایش مثبت برای COVID-19. سپس او گفت: “وضعیت او تا به حال “فقط کاهش یافت”.

“این رفت و از سردرد شدید بودن به مایع ساختمان در ریه های من برای شکستن عرق کردن به سرفه و تنفس در حال زحمت کشیده” Whitsett گفت. “این همه اتفاق در عرض چند ساعت.”

در بیمارستان Whitsett آموخته است که در میشیگان بخش صدور مجوز و امور نظارتی تحت دموکراتیک رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer به حال صادر شده یک دولت به منظور منع استفاده از هیدروکسی کلروکین. هر چند که سفارش کردهاند چند روز بعد در زمان Whitsett تلاش برای گرفتن دست خود را بر روی این دارو است.

“من هم مشکل حتی در آن روز به دست آوردن این دارو به دلیل اینکه قرار بود در دولت من,” او گفت: در این برنامه است. “و آن را در آن روز به طوری که شما می توانید تصور کنید که چگونه وحشت زده بودم که من تا به حال به التماس و لابه و رفتن را از طریق یک کل بسیاری را امتحان کنید برای دریافت دارو.”

Whitsett مزمن بیماری لایم — که هیدروکسی کلروکین نیز استفاده می شود به عنوان یک درمان — اما او گفت که او تا به حال هرگز فکر آن را به عنوان یک پتانسیل coronavirus درمان تا زمانی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تبلیغ مواد مخدر است.

“اگر رئیس جمهور تهمت بود نه صحبت در مورد این این نمی توانست چیزی خواهد بود که در دسترس برای هر کسی که قادر به دریافت در حال حاضر” این نماینده مجلس گفت.

Whitsett احساس بهتر در عرض چند ساعت از دوز اول, او گفت:.

“این تا حد زیادی به کار با رئیس جمهور … آوردن آن” در سال اول مجلس گفت: مطبوعات آزاد دیترویت. “او تنها کسی است که قدرت آن را یک اولویت است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی مطبوعات آزاد’ داستان دوشنبه.

“تبریک به دولت نماینده کارن Whitsett میشیگان,” او نوشت. “خیلی خوشحالم که شما در حال گرفتن بهتر است!”

مغلوب ساختن پیشی جستن بارها برجسته مواد مخدر توانایی مبارزه COVID-19 به ویژه هنگامی که در ترکیب با آنتی بیوتیک آزیترومایسین. اما بهداشت حرفه ای استدلال کرده اند آن است که اثبات نشده و حمل خطرات متعدد. آنها همچنین می گویند تهمت را ترویج مواد مخدر می تواند منجر به کمبود دارو از کسانی که به طور معمول استفاده از آن را برای بیماری های دیگر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im