میک Mulvaney پرش نیست از موقعیت خود به عنوان سرپرست کاخ سفید رئیس ستاد — او تحت فشار قرار دادند و پس از سقوط از نفع رئیس جمهور با مغلوب ساختن پیشی جستن خودی بگویید این پست.

“میک اساسا یک pariah در ساختمان” یک منبع نزدیک به رئیس جمهور گفت:.

در یک صدای جیر جیر از کار اخراج کردن او پس از فرود در فلوریدا برای یک آخر هفته در دریا یک لاگو تهمت اعلام کرد جمعه شب که در کارولینای شمالی در کنگره علامت مراتع خواهد بود خود را رئیس جدید کارکنان و Mulvaney خواهد بود که نماینده خاص امریکا برای ایرلند شمالی است.

Mulvaney که تا به حال اقدام شده است رئیس ستاد برای بیش از یک سال نیز پله پایین به عنوان مدیر بودجه.

او سرنگون شد و پس از “بدتر شدن روابط از اواخر سال به نقطه ای که در آن تهمت را متوقف و از جمله او را در عمده جلسات” گفت: منبع.

مغلوب ساختن پیشی جستن tellingly نادیده گرفته Mulvaney در نیروی هوایی در طول یک مارس 2 پرواز به رالی کارولینای شمالی — به جای چت کردن در طول سفر با مراتع منبع اشاره کرد.

“مراتع است که یک اثر آرام بخش. او کمی نزدیک تر به ناروا سن” این منبع گفت و بخشی از محافظه کار آزادی حزبی.

Mulvaney خود رئیس ستاد Emma دویل بود در همین حال تبدیل شدن به “زهر تهمت هستی” این منبع گفت.

“او مسدود کردن مردم و نیروی انسانی تصمیم گیری” این منبع گفت.

او همچنین “متلاشیکننده جانی McEntee توپ” این منبع گفت.

با این حال یک منبع متفاوت بود غافل از هر گونه تنش و مقابله که دویل به حال واقع شده است ابزاری در McEntee بازگشت به کاخ سفید است.

McEntee است مغلوب ساختن پیشی جستن بحث برانگیز رئیس جدید ریاست جمهوری پرسنل مسئول در کاخ سفید شلیک و استخدام. او به عنوان مغلوب ساختن پیشی جستن “بدن انسان” تا زمانی که او از کار اخراج شد بیش از ترخیص کالا از گمرک های امنیتی مربوط به دو سال پیش است.

مغلوب ساختن پیشی جستن به حال بوت Mulvaney از کاخ سفید حداقل یک بار قبل — در ماه ژوئن برای سرفه در طول رئيس جمهور در مصاحبه با ABC News لنگر جورج Stephanopoulos.

“اگر شما در حال رفتن به سرفه لطفا ترک اتاق” مغلوب ساختن پیشی جستن chided او در گرفتار در دوربین سرزنش. “شما فقط می توانید نیست شما فقط نمی تواند سرفه. پسر اوه پسر. خوب آیا شما می خواهید برای انجام این کار کمی متفاوت … “

اخیرا در ماه گذشته اگر تهمت بود به ضرب گلوله یک گزارش که Mulvaney ترک کاخ سفید است.

اما در حالی که Mulvaney ایران شایعه شد برای ماه جمعه شب جیر آمد به عنوان یک شگفتی برای بسیاری از دستیاران کاخ سفید.

این حرکت باعث می شود مراتع اعلام کرد که او به دنبال انتخاب مجدد برای خانه خود صندلی از کارولینای شمالی به طور موثر مغلوب ساختن پیشی جستن چهارم رئیس ستاد پس از 2017.

OMB سرپرست اهل Vought خواهد شد به احتمال زیاد نامزد به بودجه راس تمام وقت کاخ سفید گفته بود این پست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی