میکی Callaway تفکر بیشتر در سطح جهانی’ پس از متس’ شلیک

تمپه Ariz. — میکی Callaway می گوید بیس بال خود را گسترش دانش فوق العاده خود را در طول دو فصل به عنوان متس’ مدیر و فرشتگان در لس آنجلس خواهد سود خود را از کوئینز آموزش و پرورش به عنوان او را برمی گرداند به خود را آشنا با نقش به عنوان یک تبادل مربی.

“من فقط فکر می کنم در مورد این بازی بیشتر در سطح جهانی در حال حاضر نسبت به من” Callaway روز جمعه گفت پس از دیگری اوایل بهار تمرین در فرشتگان ” بهار پیچیده است.

“(به عنوان یک تبادل مربی) من خیلی متمرکز, ‘OK بیایید بیرون. این است که چگونه شما در زمین یک مرد.’ در حال حاضر من درک می کنم که چرا یک مدیر ناراحت می شود زمانی که یک مرد دزد پایه. من همیشه می خواهند ما تنگ می شود, سریع, اما این نوع از حد از آن است. در حال حاضر من درک می کنم چقدر تاثیرگذار یک سرقت پایه بود واقعا. این باعث می شود شما فکر می کنم بیشتر در سطح جهانی در مورد این بازی و امیدوارم که ترجمه را به من به عنوان یک رهبر بهتر و مربی است.”

کسانی که دو سال در نیویورک پلوپز همچنین در سمت چپ Callaway با هیجان در مورد گرفتن یک شغل است که کمی کمتر استرس زا باشد. پس از اخراج متس او Callaway اذعان می کند او نیاز به یک زمان کمی برای تنظیم.

“من تا به حال PTSD” Callaway گفت: با یک پوزخند است که باعث می شود آن را روشن او شوخی کرده است.

“نه. من آرام است. من صرف برخی از زمان با خانواده من و پس از من این کار شروع کردم به آسیاب آن و تلاش برای یادگیری که این کوزه هستند و آنچه باعث می شود آنها را تیک بزنید.”

Callaway دارای مقدار زیادی از کار را به انجام با فرشتگان که به پایان رسید در 25 رشته در دوره فصل گذشته و نهم در پیاده روی. لس آنجلس’ به صورت یکنواخت فقیر تبادل بزرگترین عامل در آن شاقول به 72-90 حق رای دادن بدترین رکورد در قرن 21 است.

Mickey Callaway
میکی ماس پوینتAP

Callaway اصلی راه حل برای فرشتگان ” مشکلات یکی از ساده ترین در بازی بیس بال, اما او در نظر دارد آن را به چوب به عنوان او طول می کشد شارژ از مدیر جدید جو Maddon کارکنان. Callaway است در حال حاضر شناخته شده به عنوان استثنایی ارتباط برقرار و او می گوید آن را حتی ساده تر زمانی که پیام ساده است.

“وجود دارد چیزهای زیادی در این کارکنان (اما) ما باید برای پرتاب حملات” Callaway گفت. “ما در حال رفتن به سعی کنید به پرتاب بیشتر حملات از هر کس دیگری در لیگ است. اگر ما می توانید انجام دهید که ما در حال رفتن به جایی که ما نیاز به. جرم ما بدیهی است که رفتن به بسیار خوب بنابراین ما باید به آنها یک شانس برای برنده شدن.”

Callaway نیست وحشتناکی علاقه مند فقط رتبهدهی نشده است در reminiscing در مورد او دو سال با متس که اخراج او حتی اگر آنها برنده 86 بازی با تبادل کارکنان. نیویورک رو به بهترین شروع در تاریخ حق رای دادن و سپس آمد در قوی اواخر در آخر فصل به پایان رساندن 46-25 بعد از این همه ستاره اما این کافی نیست برای صرفه جویی در کار خود را.

Callaway تعجب آور بود انتخاب برای این کار در وهله اول. سندی الدرسون کنده او را خاموش تری Francona کارکنان با سرخپوستان کلیولند که تا به حال یکی از رشته های اصلی’ توانمند ترین فرشهای کارکنان بیش از Callaway نهایی چهار فصل در شارژ.

و اگر آن را بد به پایان رسید و بیش از حد به زودی Callaway سپاسگزار برای روی لئامت دادن خود را با متس.

“این واقعا فقط من رشد به عنوان یک رهبر من رشد به عنوان یک مربی” Callaway گفت. “وجود دارد بسیاری از چیزهایی که یک مدیر به فکر می کنم در مورد که در یک تبادل مربی نیست فکر می کنم در مورد. اما آنچه آن را به انجام است که به من اجازه می دهد برای کمک به جو کمی بیشتر. مثل من نبود که احتمالا کمک به تیتو (Francona) در بسیاری از مناطق است که واقعا رخ می دهد به من در زمان.”

Callaway کرده و بیکار برای چند هفته زمانی که او مشتاقانه پذیرفته Maddon را دعوت به اتحاد دوباره با فرشتگان است.

Maddon شد فرشتگان ” نیمکت مربی در سال 2002 زمانی که Callaway به این تیم پیوست به عنوان یک right-hander. Callaway تن به تن و در شش شروع می شود پایین کشش و او برنده سری جهانی حلقه به عنوان بخشی از حق رای دادن تنها قهرمانی با وجود ظاهر نیست در هر postseason بازی.

“من وجد آمدیم به پشت در آناهایم” Callaway با پوزخند گفت:. “بدیهی است که خاطرات زیادی را در اینجا. نه من بازی اما تماشای بچه ها. که واقعا سرگرم کننده بود.”

Maddon و Callaway بودند در تماس به طور منظم در طول Callaway تصدی در نیویورک و Maddon می دانستم که همه چیز در مورد Callaway کار با کلیولند کوزه پس از Maddon را Tampa Bay Rays مواجه آنها.

“من فکر می کردم او یک کار بزرگ وجود دارد در سال گذشته” Maddon گفت. “(کردن) واقعا در آمد به شدت. میکی بسیار روشن است و من فکر می کنم میکی تجزیه و تحلیل همه چیز بسیار خوبی است. Conversationally با یک بازیکن من فکر می کنم او قادر به شکستن آن را به آن را بسیار ساده برای آنها بیش از حد. وجود دارد بسیاری از چیزهایی که او به ارمغان می آورد به جدول اما من فکر می کنم آن را در درجه اول او را. او یک راه خوب در مورد او.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de