یک سال پیش و دور از تمام اجاق داغ لیگ تحت سلطه ما سالانه “تیم 30 30 سوال” از ویژگی های همیشه منتشر شده در اطراف این زمان کوزه و خشکشویی گزارش.

در این سال ؟ نام های بزرگ را امضا کرده اند. گرد و غبار تنها شروع به حل و فصل اما از غیر قانونی ثبت نام-سرقت رسوایی.

اگر من فرار بیس بال, من می خواهم را انتخاب کنید این سم برای اطمینان حاصل کنید. مردمی به نظر می رسد enraptured توسط آستروس آشغال آتش و بسیاری از شاخکهای با یک 2018 Red Sox گزارش توسط راب مانفرد انتظار می رود به زودی. آهسته رایگان آژانس های برایس هارپر و مانی ماچادو تنها ناراحت است.

بنابراین اجازه دهید پس از آن. مثل همیشه این پرسش که تیم در تلاش برای پاسخ به آنها شکستن اردوگاه در ماه مارس به عنوان مخالف به نگرانی که معطل خواهد شد در سراسر کل فصل.

بیایید از اول به بدترین شروع با مدافع عنوان قهرمانی و کار ما راه را به پایین به ببر:

1. اتباع واشنگتن. که خواهد شد بازی سوم پایه ؟ من نمی دانم و نه انجام بوندس لیگا نشده است. سابق ملاقات Asdrubal Cabrera و rookie کارتر Kieboom ایستاده به عنوان دو نامزد.

2. Houston Astros. می تواند جهانی معشوق خاکی بیکر 70 سال و در پنجم خود را بزرگ-لیگ مدیریت فرفره متحد این لحاظ تاریخی متزلزل و در عین حال هنوز هم بسیار با استعداد ؟ ؟ ؟

3. New York Yankees. چقدر تطبیق پذیری را شفا میگوئل اندوجر نشان دادن به Aaron Boone?

4. سنت لوئیس کاردینالز. چه کسی پیروز خواهد شد در این رقابت ها بود پنجم استارت? کوانگ هیون کیم و کارلوس مارتینز توانید صدور صورت حساب های بالا.

5. لس آنجلس داجرز. چه خواهد بود داجرز’ خود تراز و آن را شامل Joc Pederson که تجارت به فرشتگان فقط مشخصی?

6. مینه سوتا بیوتکنولوژی پزشکی ابن سینا. می تواند شکننده پارچ Rich Hill هنوز هم موثر است که سالم آن را از طریق گریپ فروت لیگ راست?

7. Atlanta Braves. که جای رفتگان جاش دونالدسون به عنوان پاکسازی hitter ؟

Mike Fiers Astros whistleblower
مایک Fiersگتی ایماژ

8. Tampa Bay Rays. خواهد شد و این تیم با استفاده از آرام سرعت از بهار آموزش شروع به یادگیری فرانسه ؟

9. اوکلند است. چگونه خواهد مایک Fiers تنظیم به محل جدید خود به عنوان بیس بال ترین-مشهور whistleblower?

10. Milwaukee Brewers. می تجارت خرید لوئیس Urias پیشی بازگشت استارت اورلاندو Arcia به عنوان شروع shortstop?

11. Cleveland Indians. پس از offseason تجارت کوری Kluber به تگزاس که خواهد شد را پشت شروع چرخش ؟

12. New York Mets. چگونه خواهد rookie مدیر لوئیس Rojas, با کمتر از یک ماه برای آماده شدن برای این فرفره رسیدگی اولین بار خود را در محل موردتوجه وتماشای عموم?

13. Arizona Diamondbacks. خواهد مدیسون Bumgarner یک مادام العمر غول تنظیم سرعت خود را به محل کار جدید?

14. Boston Red Sox. از دست داشتن مدیر الکس کورا, بهترین بازیکن Mookie بتی و گران قیمت با مشخصات بالا پارچ دیوید قیمت می تواند Bosox — هنوز رسما بدون manager همانطور که از نوشتن این مقاله — استفاده از شش به علاوه هفته به ثبات و سعی کنید به حداقل گرفتن یک کارت نقطه ؟

15. Chicago Cubs. می تواند مدیر جدید David Ross پیدا کردن راز سس در این هسته که به طور پیوسته کاهش یافته است پس از 2016 قهرمانی ؟

16. Philadelphia Phillies. را دیدی Gregorius تر به نظر می رسد مانند قبل از تامی جان عمل جراحی خود پس از subpar 2019 او را مجبور به گرفتن یک بالش قرارداد ؟

17. تگزاس رنجرز. چگونه به خود قدیمی خود را می Kluber خرد شده توسط صدمات سال گذشته نگاه می کنید ؟

18. San Francisco Giants. در پی بسیار متزلزل اول مدیریتی اجرا با فیلیز چگونه خواهد گیب Kapler دسته دوم شانس ؟

19. Cincinnati Reds. به طور ناگهانی به عنوان واجد شرایط مدعی پس از سالها در افسردگی چگونه خواهد Reds رسیدگی به افزایش نظارت و امید ؟

20. Chicago White Sox. می توان از آنها در ساخت مرفه زمستان و خود متقاعد کند که آنها قانونی است ؟

21. Los Angeles Angels. دو راه تعجب Shohei Ohtani آماده برای کمک بر روی تپه و همچنین با خفاش ؟

22. Colorado Rockies. را مدیریت و حق رای دادن بازیکن نولان Arenado برای آنها کمی رفته سمت راست از آنها توافق کردند در یک ماموت فرمت حدود یک سال پیش و در آغوش گرفتن آن است ؟

23. San Diego Padres. می توانید جدید کاپیتان Jayce Love شروع به باز کردن موجو است که این جذاب از استعداد نشده حمايتهاي کشف شده ؟ ؟ ؟

24. دزدان دریایی پیتسبورگ. پس از به طور کامل تمیز کردن خانه چه تدبیر خواهد دزدان دریایی’ به تازگی وارد گروه رهبری (رئیس جمهور تراویس ویلیامز مدیر کل بن Cherington و مدیر Derek شلتون) را برای ایجاد یک فرهنگ جدید?

25. Seattle Mariners. در پایان کاکتوس لیگ بازی خواهد سیاتل تصمیم به بازنشسته Jarred Kelenic شماره افتخار خود را قریب الوقوع عظمت?

26. Toronto Blue Jays. چگونه آماده خواهد پول امضای Hyun-Jin Ryu آسیب مستعد در سراسر زندگی حرفه ای او به نظر می رسد برای تقلید از او 2019 ،

27. Kansas City Royals. کهنه کار این گیر و رهبر تیم سالوادور پرز که از دست رفته همه از فصل گذشته به دلیل تامی جان عمل جراحی در سمت راست آرنج آماده به reassume خود را شروع کند.

28. Miami Marlins. داشتن اضافه شده به جای کم برای اولین بار در Derek Jeter سلطنت و چگونه رقابتی هستند و این بچه ها آماده می شود در این هیجان انگیز لیگ ملی شرق ؟

29. Baltimore Orioles. هنوز در کامل teardown چه می توانید آنها را برای متقاعد کردن خوب مردم بالتیمور به صرف پول خود را ،

30. Detroit Tigers. خواهد Austin Romine گرفتن اولین فرصت شروع به پس از خدمت به عنوان یک دیرین یانکی ها رزرو خود را در اثر ببر’ جوان کوزه حتی کسانی که در شروع فصل در افراد زیر سن قانونی?


این هفته پاپ سوال مسابقه آمد از Gary مینتز جنوبی هانتینگتون: در یک سال 1967 قسمت از “جزیره گیلیگان” این castaways گوش دادن به رادیو به عنوان یک گزارش خبری پخش با نمره بیس بال از روز قبل. که دو تیم در این بازی ؟


بیشتر بیس بال اسکار — من مطمئن هستم که آنها سرگرم کننده به اندازه کافی برای توجیه تلاش — اما من ارائه بهترین تصویر از 2019 برای بیس بال مردمی است “جدا نشده سنگهای.” به دلیل آن را بزرگ اول از همه. دوم از همه به دلیل star, Adam Sandler تولید “The Benchwarmers” و خود شرکت ستاره Idina Menzel که خرد آن را در واقعی اسکار شب گذشته خواند سرود ملی در 2014 All-Star Game.


پاپ خود را پاسخ مسابقه است متس و داجرز.

اگر شما یک چیز عالی است که متصل به بیس بال با فرهنگ عامه لطفا به من در kdavidoff@nypost.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de