بزرگترین برنده در آیووا دموکراتیک حزبی افتضاح به خوبی ممکن است یک نامزد که زحمت نیست به مبارزات انتخاباتی در, Hawkeye دولت — میلیاردر مایک بلومبرگ.

بلومبرگ کمپین خودی گفت: سابق سه دوره شهر نیویورک شهردار استراتژیک تصمیم به جست و خیز آیووا و دیگر اوایل متحده و به جای اجرای گسترده کمپین ملی است توجیه توسط رای گیری بحث پیرامون حزبی نتایج.

“برنده آیووا حزبی بود مایک بلومبرگ” ادعا Suffolk County اجرایی استیو Bellone, اولین انتخاب دموکرات در نیویورک به تایید بلومبرگ.

“آیووا انجمن یک فاجعه بود. این افتضاح کاملا vindicates مایک بلومبرگ استراتژی تمرکز در کشور به عنوان یک کل به عنوان مخالف به چند متحده است.”

Bellone همچنین گفت: Iowa ظروف سرباز یا مسافر به بلومبرگ با نام تجاری و شهرت به عنوان یک مدیر شایسته ذکر است که این شرکت میلیاردر مغول تاسیس بلومبرگ LP گذر اطلاعات از طریق پایانه های داده های خود را.

“آنها می تواند مورد استفاده قرار گیرد بلومبرگ ترمینال به گزارش نتایج” Bellone پکتیا میباشد.

نامزدهای رقیب در آیووا — برنی ساندرز پیت Buttigieg الیزابت وارن و جو بایدن — منفجر طریق ده ها میلیون نفر برای سوال از نتایج و برنده یک مسلما وابسته به ‘پیروس’ پیروزی مبارزات انتخاباتی گفته تحلیلگران.

Suffolk County Executive Steve Bellone
Suffolk County اجرایی استیو BelloneVictorAlcorn.com

ساندرز سناتور ورمونت که زد در برابر هیلاری کلینتون در سال 2016 صرف 50 میلیون دلار در طول سه ماهه گذشته از سال 2019 در مبارزات انتخاباتی خود. او کارگردانی 10 میلیون دلار نسبت به آگهی های تلویزیونی در آیووا و متوقف کرد در دولت برای 58 روز, با توجه به, نیویورک تایمز, چوب خط حساب کردن.

Buttigieg سابق South Bend, ایندیانا, شهردار رفت و همه را در آیووا. او به مدت 62 روز در Hawkeye دولت و صرف 10 میلیون دلار در تبلیغات است.

Warren, ماساچوست سناتور متوقف کرد 56 روز در آیووا و صرف 6.1 میلیون دلار.

بایدن معاون سابق رئیس جمهور صرف 4 میلیون دلار در آگهی های تلویزیونی در آیووا اما فوق العاده PAC حمایت او از ایالات این کشور صرف 5.5 میلیون دلار بیشتر به او کمک کند. او به مدت 58 روز در دولت است.

استاتن آیلند کنگره حداکثر افزایش یافت اولین خانه عضو به بلومبرگ گفت: پست “شب گذشته ثابت کرد دو چیز را درست خواهد بود: اوایل اولیه روند نیاز به اصلاح و زمینه مناسب و گسترده برای کسی که با شهردار بلومبرگ استقلال رکورد و چشم انداز.”

دیرین بلومبرگ کمپین مشاور Bradley تاسک گفت: اوایل چیپس در حال راه خود را رفتن.

“گاهی اوقات در یک کمپین همه چیز را با هم در یک راه است که شروع به ساخت یک نامزد انتخاب قطعی و بدیهی. که ممکن است آنچه که ما در حال دیدن اینجا” تاسک گفت.

حتی فعال حقوق مدنی برگرد. Al Sharpton که اغلب butted سر با بلومبرگ زمانی که او شهردار گفت که میلیاردر شد “سهوا” یک برنده است.

“این کمک می کند بلومبرگ چرا که او یک تاجر است که در معاملات اقتصادی. او می تواند با استفاده از صلاحیت استدلال. این کمک می کند بلومبرگ سهوا” Sharpton گفت. “برندگان Buttigieg [که اعلام پیروزی] و سهوا بلومبرگ.”

Boxes of voter registration forms are stacked at an unmanned auxiliary office of the Iowa Democratic Party.
جعبه از رای دهندگان ثبت نام فرم های انباشته شده در بدون سرنشین کمکی از آیووا حزب دموکرات است.AP

Sharpton گفت: حتی رای بالا-اهل عمل در آیووا در حال گل آلود آیووا ظروف سرباز یا مسافر.

“این یک مخدوش برنده شوید. این تقصیر خود را نمی, اما آن را خود, شرایط,” او گفت:. “این یک شکست برای کسانی از ما که بوده ایم مبارزه علیه سرکوب رای دهندگان. این یک محرومیت از رای دهندگان. رای خود را به خطر بیافتد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی