Mike Bloomberg, جوک در مورد وحشیانه بحث دموکراتیک اولین

مایکل بلومبرگ ترک خورده عاقلانه در مورد راکی 2020 بحث-اولین مرحله در طول پنج شنبه بیخ و بن توقف در ایالت یوتا است.

“پس چگونه بود خود را به شب آخرین شب ؟” یک smirking بلومبرگ deadpanned به هواداران در یک رویداد در شهر سالت لیک, نقشه کشی کر خنده, ویدیو, نوشته شده توسط تپه را نشان می دهد.

سابق سه دوره شهردار نیویورک بود skewered توسط همکار خود را نامزد خود را در طول اولین تاخت و تاز کردن به بحث در زمینه چهارشنبه شب در لاس وگاس طراحی توپخانه ضد هوایی برای همه چیز از ثروت خود را برای سوابق خود را در هر دو بخش دولتی و خصوصی.

بلومبرگ حداقل چپ بحث مرحله به اندازه کافی با خود آگاهی نه به تاج و تخت خود را نشخوار گفتن این جمعیت در روز پنج شنبه که شب سگ بالا بود رئیس جمهور.

“نگاه برنده واقعی در مناظره شب گذشته بود و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” او گفت:. “از آنجا که من نگران است که ما به خوبی ممکن است در راه ما را به نامزدی کسی که نمی تواند پیروزی در ماه نوامبر.

“اگر ما را انتخاب کنید یک نامزد که تجدید نظر به یک پایه کوچک مانند بهداشت ، [برنی] Sanders, از آن خواهد شد یک خطای مهلک.”

بلومبرگ به ثمر رساند یکی از چند پیروزی چهارشنبه شب با حمله به ورمونت مجلس خود توصیف دموکراتیک سوسیالیستی بیش از خود ثروت است.

اما بلومبرگ انتخاباتی زیادی را صرف پنج شنبه در تلاش برای چرخش rookie عملکرد خود را به عنوان “فقط گرم است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>