مایک بلومبرگ میاد اعتصابات کارگری به عنوان “بسیار موثر”

مایک بلومبرگ — که برافراشته در برابر اعتصاب کارگران حمل و نقل و رانندگان اتوبوس مدرسه زمانی که او شهردار بود — در حال حاضر می گوید که او از صمیم قلب تایید اتحادیه درگیر شدن در تعطیل خود را در برابر شرکت های بخش خصوصی.

به عنوان او تلاش برای خواستگاری کارگری حمایت خود را در انتخابات ریاست جمهوری پیشنهاد بلومبرگ را “حفاظت از کارگر آمریکایی” طرح شامل یک ماده است که پشتیبانی از اتحادیه علیه کارفرمایان خصوصی.

“محافظت از کارگران توانایی برای حمله به. کارکنان توانایی خودداری از کار خود را به یک منبع هسته خود قدرت چانه زنی بسیار موثر در حل و فصل اختلافات کارگری و به طور کلی حفاظت شده ملی روابط کار عمل (NLRA) و” بلومبرگ طرح می گوید.

“اما دادگاه را تنگ دسترس NLRA در این منطقه با آسیب رساندن عواقب مایک پشتیبانی از مفاد PRO [حفاظت از حق سازماندهی عمل] است که به صراحت محافظت از ‘متناوب حملات,’ فعال کردن کارگران به اعتصاب به طور خلاصه و یا بارها و بارها — که به مراتب کمتر از بار مالی برای کارکنان از تمدید اعتصاب” این پیشنهاد می گوید.

بلومبرگ همچنین از محرومیت کارفرمایان از استخدام دائم جایگزینی کارگران این طرح می گوید: “یک تاکتیک است که تهدید معیشت کارکنان به طور موثر شلیک آنها را.”

بلومبرگ ناگهانی تاکید بر حمایت از حملات علیه کارفرمایان جلب حلقه خنده و تمسخر از نیویورک رهبران کارگری که قفل شاخ با او.

“بلومبرگ ثابت ضد کارگر plutocrat. او ناب مثال از یک کاندیدای سیاسی با قرار دادن یک faux-دگردیسی نمای” گفت: ملی حمل و نقل اتحادیه کارگران جمهور جان Samuelsen یک فن از برنی ساندرز.

“او مورد حمله نیویورک حمل و نقل کارگران وحشیانه هنگامی که ما زده در سال 2005 او هرگز حمایت هر گونه اعتصاب کارگران در زندگی خود و پلنگ نمی توانید آن را تغییر دهید و لکه های. به خصوص میلیاردر, پلنگ,” او اضافه شده است.

بلومبرگ برافراشته در برابر TWU سال 2005 حمل و نقل اعتصاب بود که غیر قانونی تحت نیویورک دولت تیلور قانون است که میله های حمل و نقل کارگران از راه رفتن ،

“این غیر قانونی و خودخواه اعتصاب نیاز برای پایان دادن به در حال حاضر. راجر توسن و TWU باید کشید تصمیم آنها اهمیتی نمی دهند در مورد مردم آنها را برای کار و که آنها هیچ احترامی برای قانون است. رهبری TWU است thuggishly تبدیل پشت خود را در شهر نیویورک و خوار نجیب مفهوم خدمات عمومی” تابناک گفت: در آن زمان.

“آنچه تقلب,” او اضافه شده است.

بلومبرگ همچنین شدت انتقاد کرد در رانندگان اتوبوس مدرسه برای تماس با یک اعتصاب در سال 2013 — و خودداری طرف های بین, اتحادیه اروپا ادغام اتحادیه حمل و نقل محلی 1181 و اتوبوس شرکت هایی که استخدام راننده در یک نزاع بر سر کار حمایت.

“ما گفت: اتحادیه در نظر صریح, ‘راه رفتن نیست در دانش آموزان ما,” او گفت: تعهد که “این شهرستان خواهد بود نه گروگان گرفته شده است.”

“اتحادیه قابل توجه است این موضوع از کارکنان حمایت. که چیزی است که این شهرستان می تواند شامل در قرارداد آنها و شرکت های اتوبوس باید به مذاکره بیش از آن موضوع” او گفت:.

“این یک شرکت خصوصی است که در استخدام بخش خصوصی کارگران است. آنها رو به مذاکره چیزی” بلومبرگ گفت. “من متاسفم که مردم در اعتصاب است. اما آنها حق دارند به آن را انجام دهد . . . من نمی توانم طرف در این است.”

یکی دیگر از سابق دیرین زايمان رهبر گفت که او نمی تواند به یاد بیاورید بلومبرگ همیشه مداخله از طرف بخش خصوصی اتحادیه که درگیر در یک اعتصاب در برابر کارفرما.

“این است که خدمات لب در بلومبرگ بخشی گفت:” آرتور Cheliotes که رهبری محلی 1180 ارتباطی کارگران آمریکا که نشان دهنده اداری کارگران در دولت شهرستان. “او را در کسب و کار از خرید مردم است.”

به بلومبرگ کمپین بازگشت نیست یک درخواست برای نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de