مایک بلومبرگ پمپ نزدیک به $1B به شکست خورده ریاست جمهوری پیشنهاد

مایک بلومبرگ پمپ نزدیک به 1 میلیارد دلار را به خود شکست خورده ریاست جمهوری پیشنهاد — تقریبا دو برابر آنچه قبلا گزارش با توجه به فدرال جدید کمیسیون انتخابات تشکیل پرونده.

کل هزینه از اپل بزرگ میلیاردر کوتاه زندگی می کردند و خود بودجه 102-روز مبارزات انتخاباتی بود $935,360,675.56 — و یا نزدیک به 10 میلیون دلار در روز از پر کردن ساخته شده در روز جمعه نشان می دهد.

سابق سه دوره نیویورک شهرستان, شهردار, که همچنین بنیانگذار رسانه های مالی شرکت بلومبرگ LP یکی از ثروتمندترین مردان جهان با برآورد ارزش 65 میلیارد دلار ،

اما با وجود چنین بزرگ جنگ قفسه سینه سابق جمهوری خواه و سرسخت کنترل اسلحه مدافع مجبور شد به پرتاب در حوله در کاخ سفید پیشنهاد پس از گردابی نشان در سه شنبه.

اخبار بلومبرگ را میلیارد دلار سرمایه گذاری — برآورد قبلی خود قرار داده ماموت آگهی خرید و هزینه های نیروی انسانی در بیش از 500 میلیون دلار — آمد در همان روز گفت: “انتقال 18 میلیون دلار به کمیته ملی حزب دموکرات برای کمک به دموکرات ها برنده بالا و پایین انتخابات در ماه نوامبر به طور خاص هدف قرار دادن رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

بلومبرگ 2020 نیز انتقال چندین میدان سابق دفاتر به دولت احزاب و کمک به سرعت استخدام سرعت برای موقعیت های بالا در سازماندهی اطلاعات و عملیات در سراسر میدان نبرد متحده کمپین در بیانیه ای گفت.

رسانه ها مغول می شده اند قادر به دادن چنین مبلغ زیادی از پول را به DNC به عنوان یک به طور منظم اهدا کننده اما نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری هستند قادر به انتقال مقدار نامحدودی از کمپین های نقدی خود را به کمیته ملی.

مبارزات انتخاباتی خود را پاره پاره مغلوب ساختن پیشی جستن در یک یادداشت به DNC رئیس تام پرز, و به طور خاص با اشاره به این رئیس جمهور دست زدن به coronavirus بیماری همه گیر.

“وجود دارد هیچ خطر بیشتری برای دموکراسی ما از زمان مستاجر در کاخ سفید و مایک خود را راه اندازی کمپین با هدف اساسی از شکست دادن او و انرژی دموکراتیک پیروزی بالا و پایین انتخابات” کمپین نوشت: در یک منادی چگونه بلومبرگ نقدی صرف خواهد شد در انتخابات عمومی ،

“وجودی تهدید ناشی از مغلوب ساختن پیشی جستن تبدیل شده است کاملا روشن در تکمیل سوء مدیریت از coronavirus بحران — بحران که پیامدهای عمیقی برای اقتصاد ما بهداشت عمومی و راه ما از زندگی” را گفت.

جریان دموکراتیک ریاست جمهوری مسابقه باقی می ماند و یک دو راهی مسابقه بین معاون رئیس جمهور جو بایدن که در حال حاضر presumptive نامزد و ورمونت بهداشت ، برنی ساندرز.

حتی اگر ساندرز هیچ مسیر روشنی برای نامزدی — بایدن با برگزاری بیش از 1100 نمایندگان و به خوبی در راه خود را به 1,991 نیاز به پرچ — خود-توصیف سوسیالیستی از ورمونت دارای مقاومت تماس های مکرر به خروج مسابقه میان coronavirus بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>