مایک بلومبرگ دختر اما ازدواج برای بار دوم, بی سر و صدا بستن گره با ارمیا Kittredge, رسوایی زخمی سابق مدیر عامل شرکت از یک گروه است که حمایت برای مدارس این پست یاد کرده است.

اما 40 میلیاردر را بزرگتر از دو دختر و Kittredge, 33, خود را حفظ عروسی نزدیک برگزار راز برای یک سال — هرگز اعلام طلاق از شوهر یا جدید nuptials.

ازدواج تایید شد شنبه میان بلومبرگ اجرا برای سال 2020 دموکراتیک رئیس جمهور نامزدی.

خاخام دانیل Gropper جامعه کنیسه چاودار در شهرستان Westchester officiated در این مراسم که برگزار شد در شهر نیویورک یک منبع گفت.

زن و شوهر نمی تواند نظر رسیده است. یک سخنگوی بلومبرگ انتخابات ریاست جمهوری نمی, پاسخ به سوالات.

قبل از این تنها اشاره ای اما ازدواج مجدد در آمد قبلا خسته شده اید ژانویه 2019 کنیسه عضویت در خبرنامه. این استقبال و اما دختر از ازدواج اول موبایل و کامپیوتر به عنوان اعضای جدید و خواسته های آنها “Mazel Tov” یا موفق باشید در ازدواج خود را.

Kittredge رهبری یک بار خانواده های برجسته بسیار عالی و مدارس که به صرف حدود 10 میلیون در تلویزیون تبلیغات و لابی گری برای مدارس در سال 2014 پس از شهردار de Blasio موفق بلومبرگ به عنوان شهردار. Kittredge یک منتقد صریح در این شهر از مدارس دولتی است.

اما گروه درون منفجر در اوایل سال 2018 است. اول آن اخراج Kittredge را به اتهام “رفتار نامناسب” توسط یک غیر کارمند. اتهامات ناشی از یک زن شکایت که Kittredge طی یک کنفرانس آموزش و پرورش در واشنگتن, DC هتل “چوب سر در سینه ی من” در یک آسانسور و نظر در “بزرگ” سیاسی گزارش شده است.

یک هفته بعد این سازمان به طور ناگهانی بسته به استناد عدم حمایت مالی. در ژانویه 2019 آن موافقت به پرداخت $425,000 برای حل و فصل اتهامات مالی مبارزات انتخاباتی نقض masslive.com گزارش شده است.

در اول عروسی به کریستوفر گذاری به عنوان frissora در ژوئن 11, 2005, اما پدر و پس از آن-شهردار بلومبرگ انجام شده این مراسم است. بالا-جامعه رویداد گزارش شده است در نیویورک تایمز’ عروسی بخش است.

ده سال بعد در ژوئیه 2015, زن و شوهر, عمومی معرفی نوزاد دختر را با ترکیبی به نام موبایل و کامپیوتر بنفش Frissberg.

گذاری به عنوان frissora ازدواج والری Westhart در ماه اوت سال 2018 با توجه به Bloomgingdale هدیه رجیستری. او نمی تواند به نظر رسیده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de