مایک Breen را coronavirus درخواست برای طرفداران که به شدت می خواهم NBA بازگشت

نیکز خود را ارسال اولین پیام ویدئویی در مورد کوروناویروس — و آنها جدولبندیشده آینده Hall of Famer به ارائه آن است.

دیرین نیکز پخش مایک Breen خواهد شد که پذیرفته به سالن از شهرت در ماه سپتامبر پس از پیروزی کورت Gowdy جایزه با صدور دادخواستی به نیویورک از جلوی خانه خود را در لانگ آیلند.

“مرد من از دست NBA بسکتبال” Breen شروع محکم بسکتبال. “و من می دانم که شما انجام بیش از حد. من نمی توانم صبر کنید برای بازگشت به عرصه بسته بندی شده که در آن من سازمان دیده بان ما فوق العاده بازیکنان انجام کارهای فوق العاده ای. اما ما باید به بازی نقش ما.”

پخش افسانه سپس کبوتر را به یک مهیجی بیهوده گویی در مورد آنچه که ما می توانید انجام دهید در طول coronavirus بیماری همه گیر. NBA فصل بود به حالت تعلیق در مارس 11 بعد از جاز مرکز رودی Gobert آزمایش مثبت برای COVID-19.

“من می دانم که شما خسته از شنیدن این اما شستن دست های خود را” Breen گفت. “منظورم این است که شستن دست های خود را 20 ثانیه تعداد زیادی از صابون کف ، نمی توان دست زدن به چشم ما و بینی یا دهان. اما مهمتر از همه تمرین های اجتماعی فاصله. آن را فقط به برخی از عبارت. این یک روش زندگی در حال حاضر و ما به آن عمل. پس لطفا انجام بخشی خود را و ما را از انجام آنچه که ما عشق را به انجام – است که تماشای بسکتبال NBA. و برای من آن را خواستار بسکتبال NBA. NBA با هم.”

با آن Breen تبدیل شده و swished 20-پا بلوز.

Breen پیام یک روز پس از ملی خود را شریک در ESPN/ABC سابق نیکس مربی Jeff Van Gundy گفت: پست او را متقاعد فصل نمی خواهد دوباره و بستری اولویت های خود را تغییر داده اند.

ارسال نیکز سوالات اینجا پاسخ داده شود در پست های آینده کیسه مراسلات پستی

“برات عادی کار” Van Gundy گفت. “اما قریب به اتفاق چیز نسبی است unimportance بسکتبال. آن را فقط به عنوان مهم است. این یک کسب و کار و سرگرمی. آن چیزهایی که در راه است. اما هر کسی می تواند فکر می کنم در مورد کار نمی کند. سلامت آن و آنچه که ما می توانید انجام دهید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im