مایک ایوانز جشن Buccaneers’ تام بردی امضای قرارداد با مشروب الکلی

The Buccaneers مورد استفاده خود را در دور اول انتخاب و در سال 2013 NFL Draft بر گیرنده گسترده مایک ایوانز. آنها با استفاده از انتخاب اول کلی فصل آینده در کارفرمایی Jameis وینستون. در پنج سال با هم جفت شد پرکار ترین هوایی اتصال در تاریخ حق رای دادن. دوستان آنها شد. آنها پیش بینی بازی بخش عمده ای از حرفه خود را با هم.

پس چگونه است ایوانز در واکنش به این خبر که تام بردی خواهد بود پیشرو در خلیج تمپا در فصل بعدی?

“سلام من شده است که هنسی مرد” ایوانز گفت: در حالی که بازی Fortnite در Twitch پخش زنده برنامه است. “من نوشیدن. من تام بردی شما می دانید چه کنم؟”

بله.

ایوانز هرگز ساخته برگشتی. این Bucs نشده است به postseason از سال 2007. به عنوان جدید انگلستان شروع کارفرمایی بردی قرار نیست از دست رفته برگشتی از سال 2002 برنده 11 مستقیم شرق آسیا عناوین.

“این حقیقی” ایوانز گفت. “او به من کارفرمایی برادر. من می دانم که شما نمی دانید که فوتبال دوست دارم که, اما من شش سال در NFL و من شده اند به پلی آف است. تام بردی موفق به کسب شش سوپر کاسه است.”

تقریبا به طور انحصاری با نامنظم وینستون در طول NFL حرفه ای Evans نوشته شده است بیش از 1000 متری در طول هر یک از شش فصل در حالی که انتخاب شده به سه نرم افزار کاسه. Evans, 26, انتظار برای لذت بردن از حتی بیشتر از موفقیت در کنار چهار بار سوپر باول MVP که فورا ارتقاء به یکی از بهترین دریافت سپاه کار خود را که همچنین ویژگی های 24 ساله کریس گادوین که رتبه سوم را در دریافت متری در لیگ فصل گذشته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>