مایک Fiers گرفتن تهدید به مرگ پس از افشای Astros خیانت

ترس از عذاب برای مایک Fiers باید فراتر از این زمینه است.

سابق Astros استارت که در معرض این تیم تا سال 2017 در مصاحبه با ورزشی روز پنجشنبه گفت که او دریافت کرده است تهدید به مرگ از طرفداران. Fiers در حال حاضر با دو و میدانی شانه ای بالا انداخت شخصی خود را به خوبی بودن اما اشاره کرد که او نگران است برای خانواده اش است.

“آنچه برای من مهم نیست. من در برخورد با بسیاری از تهدید به مرگ قبل از. آن را فقط به یکی دیگر از چیزی که در صفحه” Fiers گفت: سان فرانسیسکو کرونیکل.

Fiers, 34, انجام بخشی خود را به حرکت از جنجال است که احاطه ورزش پس از داستان شکست در نوامبر است. آستروس تبدیل شده اند خائنانی برای ثبت نام الکترونیکی-سرقت که به کمک خود را به اجرا در سال 2017 قهرمانی. برخی علنا bashed Fiers و همچنین با Red Sox بزرگ دیوید اورتیز تماس Fiers “یک دله دزدی” در روز پنج شنبه.

MLB کمیسر راب مانفرد گفت که حفاظت از Fiers در این زمینه در اولویت است. کهنه نمی کند و صدا علاقه مند به این نوع کمک کند.

Mike Fiers
مایک Fiersگتی ایماژ

“من نمی دانم که چگونه آنها را” Fiers گفته ورزشی در روز چهارشنبه. “من نمی خواهم برای امنیت فوق العاده. من در اینجا به بازی بیس بال, و من می توانم از خودم دفاع کنم اگر هر چیزی. ما لیگ ملی بازی و من قصد دارم به به به جعبه [ضربه] درست مثل هر کس دیگری.

“این بخشی از بازی است. اگر آنها تصمیم به پرتاب در من و سپس پرتاب آنها به من. وجود دارد هیچ چیز شما می توانید در مورد آن انجام دهد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im