مایک Francesa پاره پاره نیکز برای آخرین افتضاح در مورد استیو Stoute تیم جدید برند مشاور که خودش و تیم در مشکل برای گفتن آنها خواهد بود در حال حرکت از مربی موقت مایک میلر در offseason.

“چقدر بیشتر مایه خنده می تواند این حق رای دادن تبدیل شده اند؟,” Francesa گفت: در نیم ساعت WFAN رادیو نشان می دهد در روز چهارشنبه. “منظورم این است چگونه می توانید شما کسی آمده و عمل مانند او به اجرای حق رای دادن? که تصمیم گرفت که داد این مرد به هیچ وجه قرار دادن یک فکر در سر خود را که او می تواند بیرون می آیند و این نوع اظهارات او در مورد حق رای دادن.

“به نقطه که در آن او اساسا اخراج سر مربی. در تلویزیون ملی” Francesa گفت با طعنه آمیز خنده.

در روز شنبه ESPN مصاحبه Stoute گفت: “وجود دارد تا به حال به تغییر در [شلیک تیم رئیس جمهور استیو میلز]. که تغییر را یک مربی جدید و جدید مربیان که در حال رفتن برای کمک به توسعه این بازیکنان جوان است.”

Stoute متوقف نمی وجود دارد اضافه کرد: “داشتن یک مربی مانند آن است که قدر و gravitas به طوری که رسانه ها دوست دارم به صحبت کردن با او و او را باور می کنم که فوق العاده مهم است.”

Francesa که قدردانی میلر برای گرفتن یک تیم نیکز است که جایی برای بازی بهتر و گفت: صاحب جیمز دولان باید اخراج او تازه ضرب مشاور تصویر برای کسانی که نظرات.

“اگر من هرگاه من را اخراج این مرد” اخراج کردن Francesa گفت. “من می خواهم که پاره پاره خود قرارداد و به او گفت که برای ضربه زدن به خیابان خیلی سریع او نمی خواهد می دانم آنچه به او رسید. که در آن معروف بود هرگاه خلق و خوی وجود دارد ؟ او باید اول مرد برای رفتن. شما اجازه دهید این مرد [اقامت] این مرد به وضوح صحبت از مدرسه است.

“[آیا] شما می خواهید یک پسر که در اطراف می گذرد به این نوع اظهارات? که فکر می کند, او اول از همه به شما می گوید که چقدر مهم است که او به حق رای دادن?

“چقدر بدتر می توانید آن را دریافت کنید ؟ چقدر ناکارآمد تر می توانید آن را دریافت کنید ؟ چقدر شرم آور تر می توانید آن را دریافت کنید؟”

ساعت پس از Stoute مصاحبه رفت ویروسی نیکز منتشر شد بیانیه ای گفت که Stoute “صحبت می کند نمایندگی نیویورک نیکز پرسنل و بسکتبال عملیات.”

همانطور که برای میلر او در زمان بالا جاده در روز چهارشنبه که در مورد خواسته Stoute نظرات گفته این دو تا به حال یک “مکالمه” و که او نیاز به قرار دادن در سهولت خود را در مورد وضعیت شغلی.

نیکز استخدام Stoute به زودی پس از دولان لگد کردن نوجوان فن بود که فریاد او را به فروش این تیم نسبت به پایان زشت خود را مبارزه پر از از دست دادن خانه به گریزلیز در Jan. 29. روز بعد بحرانزده صاحب به نام فن را که گفت که این دو تا به حال یک “لذت بخش و محترمانه گفتگو.”

Francesa همچنین گفت دولان باید نگرانی کمتر در مورد قلدری طرفداران جوان است و او باید با توجه به Stoute بوت به جای ضعیف تیم-با صدور بیانیه ای.

“شما می توانید قلدر برخی از [جوان] بچه چرا که او می گوید شما باید فروش تیم” Francesa گفت. “اما این که پاسخ خود را به این مرد ؟ زمانی که او خجالت سازمان خود را از ساحل به ساحل در تلویزیون ملی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر