مایک Francesa تهدید به افشای توییتر دشمن در rollercoaster دشمنی: ‘وسواسی مهره’

دشمنی بین مایک Francesa و شخص ناشناس پشت محبوب Funhouse حساب کاربری در توییتر تشدید شبانه و در نهایت منجر به یاد شخصیت رادیویی صدور half-hearted عذرخواهی برای عموم درگیر شدن با رئیس ویروسی آنتاگونیست.

“با آنچه در جریان است در جهان عذرخواهی می کنم حتی برای پاسخ به چنین بی اهمیت مزخرف” Francesa توییتی صبح جمعه. “اگر کسی که دنبال من شده بود کمتر از یک وسواسی, حرکت تند و سریع, من می خواهم که خواسته شرکت به درمان آن متفاوت است.

“من فقط می خواهم از خواب بیدار برای دیدن جهان شفا یکی از این صبح است. برای دیدن (coronavirus) اعداد پایین رفتن. برای دیدن زندگی ما دوباره بازسازی شد. این چیزی است که مهم است. ایمن ماندن. با هم بمانند.”

در طول نیم ساعت WFAN نشان می دهد در پنج شنبه, Francesa ابراز نارضایتی که یک فیلم نوشته شده بود و رفت و ویروسی از او پاره جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن بر دست زدن به coronavirus همه گیر و اضافه کرد که شرکت مادر Entercom در نظر گرفتن مراحل قانونی برای جلوگیری از حساب های رسانه های اجتماعی از ارسال کلیپ ها از خود نشان می دهد.

بعد پنج شنبه شب, Francesa تهدید کرده بود به شخص ناشناس پشت Funhouse — همچنین شناخته شده با رسیدگی @BackAftaThis — که به طور منظم پست های صوتی و کلیپ های ویدئویی از خود را WFAN, رادیو, نشان می دهد, به خصوص آنهایی که رنگ او را در نور بد.

“ناشناخته وسواسی مهره که دیگر نمی تواند سوء استفاده, صوتی,” Francesa توییتی. “مردم به دنبال من. ممکن است زمان به فاش کردن هویت خود است.

“به نظر می رسد او نمی توانید زندگی بدون صوتی و تصویری.”

پس از Funhouse حساب آغاز شده هشتگ #UnfollowFrancesa مایک را پیرو مجموع غوطه ور تقریبا 3000 به 127,400 که از صبح روز جمعه.

Funhouse که بیش از 97,000 پیروان و اغلب گسترش Francesa رسیدن به آن مطالب در ابتدا توییتی که میزبان “فقط یک واقعا تصمیم بد” و “لذت بردن از فریاد در جنگل رفیق.”

حساب نیز توییتی که آن را مطابق با بس-و-دست برداشتن از سفارش.

“البته او اشتباه نیست. من خوشحال به پیروی” Funhouse نوشت. “هیچ کس به نظر می رسید به باور من زمانی که من نگه داشته گفت: چگونه خدا-افتضاح خود را نشان می دهد شده است برای 18 ماه گذشته یا بیشتر. اما مردم هنوز هم می خواستم کلیپ بنابراین…

“نداشتن به گوش دیگر یک نعمت است.”

Funhouse همچنین نوشت: روز شنبه که آن را هنوز هم برنامه ای برای ارسال کلیپ از SiriusXM کریس “سگ دیوانه” Russo, Francesa سابق WFAN شریک و همچنین از سایر رشته های ورزشی برنامه های رادیویی.

“او فقط رفت و از بیشتر بودن بی ربط به طور کامل بی ربط” Funhouse توییتی. “دچار سوء تفاهم نیست…. من هیچ کس اما من گم تعداد دفعات مشاهده که چگونه بسیاری از مردم به من گفت که آنها تنها شنیدن او را از طریق کلیپ های من. او فکر نمی کنم این طریق است.”

همانطور که در گزارش قبلی توسط پست اندرو Marchand, Entercom نیز خواسته بود Francesa و دیگر بالا میزبان به کاهش پرداخت از 20 درصد به عنوان بخشی از یک اخراج کردند و طرح آورده coronavirus بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>