مایک مک کارتی دوست game, کابوی وضعیت بیش از دانیل جونز

INDIANAPOLIS — خراب توسط Brett Favre و Aaron Rodgers سابق هکرها مربی مایک مک کارتی هیجان زده بود به مربی دنیل جونز.

در عوض, آنها یکدیگر روبرو خواهد شد — شاید برای سال آمده است — در یکی از NFL ترین-گرم رقابت.

یک NFL منبع گفت: پست است که هر چند مک کارتی همیشه طرفدار کابوی ها بالا دیگر سر مربی جای خالی این offseason او فکر “غول” و ” بسیار خوب بود چرا که از دانیل جونز.” مک کارتی در مصاحبه با غول on Jan. 4 اما او در سمت چپ شهر بدون پیشنهاد و رهبری به 12 ساعته sleepover جلسه با کابوی صاحب جری جونز.

کابوی استخدام مک کارتی در Jan. 6.

“من تا به حال یک تجربه بزرگ با غول” مک کارتی گفت: در NFL ترکیب. “کلاس اول سازمان و نمی توانم بگویم به اندازه کافی در مورد [مالک] جان مرا و من قادر به صرف وجود دارد. این یک مقدار زیادی از سرگرم کننده فکر تعامل خوب بود اما این یک فرایند و همه چیز اتفاق می افتد به یک دلیل. من بسیار خوش شانس به یک دالاس کابوی.”

جونز استخدام مک کارتی به جای جیسون گرت که زخم به عنوان غول های توهین آمیز و هماهنگ تحت جو قاضی وقتی NFC شرق توسعه خود کوتاه-مربیگری چرخ فلک. قاضی در عین حال به می گویند یک غول نام بازیکن در سه توده مصاحبه به عنوان یک راه برای نشان دادن یک تخته سنگ سفید به همه از جمله جونز.

غول سعی کردم به ترتیب دوم جلسه با مک کارتی پس از کابوی ها علاقه عمومی شد یک منبع گفت: اما خیلی دیر شده بود.

Mike McCarthy
مایک مک کارتیAP

مک کارتی صرف 2019 از NFL, زندگی در سایه Lambeau Field در خلیج سبز, Wis., پس از اخراج توسط هکرها و جت را انتخاب آدم Gase در جستجوی خود را.

مک کارتی و مت Rhule که هفت سال قرارداد و در سطح بعدی wooing از پلنگ در نظر گرفته شد غول’ top نامزدها تا قاضی تام کولین مانند شدت خیره شدن در مصاحبه های خود را.

هر چند غول باید پیش نویس سرمایه و حقوق و دستمزد-کلاه فضایی (حدود 74 میلیون) برای بهبود دفاع و یک “چرخش سریع” با مدیر کل دیو Gettleman تمایل به شنیدن پرسنل ورودی مک کارتی دیدم کابوی ها به عنوان “یکی که در آن شما می توانید برنده یک سوپر باول.” او قبلا موفق به کسب یک کاسه فوق العاده با راجرز و گفت: نه دلسرد شده اند توسط جونز’ NFL-18 گیر میکنه به عنوان یک تازه کار.

در حال حاضر مک کارتی چهره بی قراری کارفرمایی وضعیت: Dak پرسکات یک عامل آزاد و ناتوانی در به اعتصاب طولانی مدت تمدید قرارداد می تواند نیروی کابوی برای اعمال یک سال حق رای دادن و یا انتقال tag و در نتیجه ایجاد اصطکاک است.

Dak Prescott
Dak پرسکاتAP

مک کارتی گفت: پرسکات “قطعا” حق رای دادن کارفرمایی. او “بدون شرح” به صورت حدس و گمان شش بار قهرمان سوپر باول تام بردی می تواند ترک پرستان برای کابوی ها در آژانس رایگان.

“دفاع شما به قهرمانی” مک کارتی گفت. “این quarterbacks برنده مسابقات قهرمانی و من قطعا احساس Dak است که کارفرمایی.”

پرسکات است 6-2 با 17 touchdowns و سه interceptions در هشت حرفه ای بازی در برابر غول. کابوی نشده است به NFC قهرمانی پس از سال 1995 فصل است.

“شماره یک شما نگاه در آنچه که او انجام داده در زمان خود در لیگ” مک کارتی گفت. “من تحت تاثیر قرار با او پس از اولین بار من تو را دیدم او را زنده در خلیج سبز. او بدست به یک شروع عالی و ساخته شده واقعا خوب پایه و اساس است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>