مایک پنس دستیار تست مثبت برای coronavirus

دستیار معاون رئیس جمهور مایک پنس دارای آزمایش مثبت برای coronavirus.

پنس نقطه فرد برای کاخ سفید در پاسخ به COVID-19 نیست همکاری نزدیک با فرد دبیر مطبوعاتی کتی میلر گفت: شب جمعه.

“در این شب به ما اطلاع داده شد که یک عضو دفتر معاون رئیس جمهور آزمایش مثبت برای کوروناویروس” میلر در بیانیه ای گفت. “نه رئیس جمهور تهمت و نه معاون رئیس جمهور پنس تا به حال تماس نزدیک با فرد است.”

میلر افزود: “بیشتر تماس ردیابی در حال انجام است و مطابق با دستورالعمل CDC.”

اگر چه کسب و کار در سراسر کشور تاسیس کار از خانه سیاست اکثر کارگران در کاخ سفید و آیزنهاور اجرایی ساختمان اداری هنوز هم کار خود را انجام دهد ، این معلوم نیست که دقیقا فرد را واقع شده بود و یا اگر دیگر اعضای هیات را تحت خود شده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن خروجی کاخ سفید رئیس ستاد میک Mulvaney در حال حاضر در قرنطینه و رئیس جمهور دبیر مطبوعاتی استفانی گریشام از خانه کار می کرد در این هفته پس از دیدار با آلوده مقامات برزیلی برای مغلوب ساختن پیشی جستن Mar-a-لاگو رفت و آمد مکرر در فلوریدا.

مغلوب ساختن پیشی جستن دریافتی رئیس ستاد علامت مراتع و دیگر اعضای کنگره با آنها تهمت تعامل خود قرنطینه پس از در معرض بودن به این ویروس در محافظه کارانه عمل سیاسی کنفرانس.

مغلوب ساختن پیشی جستن آزمایش منفی برای ویروس, کاخ سفید روز شنبه گفت. دختر خود را و مشاور Ivanka Trump آزمایش منفی جمعه.

تعداد coronavirus موارد در آمریکا با نزدیک شدن 20,000 روز جمعه به عنوان یک اجرای آزمایش نشان می دهد این ویروس به طور گسترده ای گسترش پس از ظهور در چین در اواخر ماه دسامبر. نیویورک این کشور بدترین شیوع حدود 8,000 موارد تشخیص داده شده.

افشای پنس مشاور تشخیص پس از دیگری فرو رفتن برای بازار سهام که از دست داده است یک سوم از ارزش خود را در یک ماه به عنوان محلی جهت کسب و کار بسته شده است. سناتور در حال کار در اواخر شب جمعه برای نهایی کردن بیش از 1 تریلیون دلار بسته محرک اقتصادی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>