مایک پنس: ما به اندازه کافی ندارد coronavirus آزمون

ما به اندازه کافی ندارد coronavirus, کیت های آزمایش برای دیدار با تقاضا پیش بینی معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت: روز شنبه یک روز پس از ارائه شادمان تر ارزیابی تست وضعیت.

“برای کسانی که اعتقاد ما بر این قرار گرفته است برای کسانی که در حال نشان دادن نشانه های ما شده است قادر به ارائه تست,” او گفت: در یک 3M گیاه در مینه سوتا که تولید N95 ماسک صورت ماسک استفاده می شود به عنوان تجهیزات حفاظت شخصی در برابر ذرات هوابرد از جمله باکتری ها و ویروس ها.

“ما لازم نیست به اندازه کافی تست امروز برای دیدار با آنچه که ما پیش بینی تقاضا در رفتن به جلو” او ادامه داد.

“اما همانطور که بیشتر آمریکایی ها علاقه به این و یا نگرانی در مورد این, ما می خواهیم به مطمئن شوید که آنها دسترسی به یک coronavirus آزمون نیز هست و ما پیشرفت واقعی در که در چند روز گذشته.”

پنس همچنین با اشاره به کشتی کروز بزرگ شاهزاده خانم که برگزار می شد در سواحل کالیفرنیا تا زمانی که همه در هیئت مدیره مورد آزمایش قرار گرفتند.

“ما در حال تمرکز بسیار زیادی بر روی یک کشتی کروز درست کردن سواحل کالیفرنیا امروز. گارد ساحلی تحویل یک تعداد کافی از آزمون برای مسافران در این کشتی,” او اضافه شده است.

در دیدار روز شنبه با آزمایشگاه تشخیصی اجرائی این veep صحبت در مورد چگونه بسیاری از کیت های آزمایش در دسترس بود اما نه به ذکر است که وجود دارد کمبود.

U.S. Vice President Mike Pence, who heads the government's coronavirus task force, toured 3M today.
معاون رئیس جمهور مایک پنس که سران دولت coronavirus نیروی کار, تور 3M امروز.ایسنا

“ما بیش از 2500 کیت که در حال توزیع در سراسر کشور این هفته را که بیش از 1.5 میلیون تست های موجود در بیمارستان ها که درخواست آنها در مناطق کشور بوده که به خصوص نهفته coronavirus” پنس گفت: پس از آن.

معاون رئیس جمهور در جمع خبرنگاران کاخ سفید روز شنبه که دکتر سفارش بود همه که مورد نیاز برای هر آمریکایی به آزمایش می شود برای coronavirus.

“ما در حال صدور رهنمود بلافاصله موثر از سی دی است که آن را روشن است که هر پزشک یا اقتدار بهداشت می تواند اداره آزمون,” او گفت:.

پنس شد بعد از برنامه ریزی به سر به واشنگتن برای صحبت با مقامات وجود دارد در مورد کوروناویروس که آمار منطقه سیاتل ،

با پست سیم

US coronavirus cases
نیویورک پست گرافیک

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im