مایک پنس می پوشد یک ماسک پس از انتقاد برای پوشش

معاون رئیس جمهور مایک پنس عینک ماسک صورت چهار شنبه در حالی که تور یک ونتیلاتور تسهیلات ساخت و پس از گرفتن گرما برای انجام این کار در کلینیک مایو در اوایل این هفته.

پنس تور یک جنرال موتورز/Ventec گیاه در ایندیانا بود پیوست و در پوشیدن ماسک توسط کاخ سفید مشاور پیتر ناوارو و حمل و نقل وزیر ایلین چائو.

در روز سه شنبه پنس تصمیم گرفتند به پوشیدن ماسک در سفر به مینه سوتا مرکز بهداشت قابل توجهی ایجاد اختلاف است.

پنس اصل توضیح داد که او نمی پوشیدن ماسک به دلیل “من آزمایش coronavirus به طور منظم.” اما صبح روز پنجشنبه همسرش کارن پنس گفت: “فاکس و دوستان” است که او آگاه است که کلینیک مایو به حال یک سیاست الزامی چهره پوشانده اند.

در ماه فوریه آمریکا مقامات بهداشت گفت: ماسک بودند بی اثر برای عموم به محافظت در برابر ویروس. هدایت swiveled این ماه با مقامات فدرال و مشاوره چهره به عنوان پوشش اختیاری اندازه گیری برای جلوگیری از گسترش ویروس.

برخی از مقامات ایالات متحده حفظ ماسک پوشیدن در نظر گرفته شده است در درجه اول برای جلوگیری از یک فرد آلوده از انتقال ویروس به دیگران در حالی که همچنین گفت: ماسک باید به ترتیب اولویت به بهداشت و درمان کارگران به دلیل ماسک محافظت از آنها را از ابتلا به این ویروس.

ماسک-پوشیدن در واشنگتن گرفته شده در سیاسی پویایی است. در هفته گذشته تقریبا تمام خانه دموکرات عینک ماسک برای رای دادن در یک چهارم زیادی coronavirus امداد لایحه اما بسیاری از جمهوریخواهان از جمله رهبری این حزب تیم تصمیم گرفتند به انجام این کار.

مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت او شخصا تمایل به پوشیدن یک ماسک و مقامات کاخ سفید و خبرنگاران به ندرت آنها را می پوشند در حالی که تعامل در غرب گرا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>