مایک پیازا می داند ورزشی’ قدرت شفا پس از یک بحران

پورت سنت. لوسی — هنگامی که مایک پیازا آمار یاد دو اجرا شروع اجرا در هشتمین دور از 3-2 برنده بیش از بریوز در سپتامبر. 21 سال 2001 در لیگ برتر بازی بازی های برگزار شده در نیویورک به دنبال قاتل 9/11 حملات وجود دارد احساس شادی در تاریک ترین زمان.

پس از 10 روز از بودن در بازی رفت و دوباره و طرفداران و بازیکنان در حال فرار از آنچه تا به حال اتفاق افتاده است که روز وحشتناک.

بیس بال است که در میان دیگر برگزاری الگو به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. این همان وضعیت, البته, اما یک بار دیگر این بازی این است که در خود نگه دارد. اردوگاه شده اند توقیف و برخی از بازیکنان در حال رفتن به خانه با یقین به زمانی که فصل آغاز خواهد شد.

پیازا در حال حاضر 51 نشان دهنده یک ورزشکار نیاز به قرار دادن استعدادهای خود را در انتظار نگه داشته و سپس ترکیدن پشت صحنه در هیجان انگیز ترین راه. خود را در خانه اجرا شود که شب ایجاد یک حافظه ماندگار برای بسیاری از مردم است. او ارائه شده و امید است.

“این کاملا متفاوت است با شرایط و وضعیت دشوار است برای مقایسه در بسیاری از راه” پیازا گفت: پست اواخر پنج شنبه شب “اما در حرفه ای طرف های ورزشی, جانبی, جدا کردن خودتان از این موضوع است که بزرگتر از بیس بال به عنوان یک ورزشکار شما باید سعی کنید برای حفظ برخی از مرتب کردن بر اساس برنامه زمانبندی تعمیر و نگهداری و یا آماده سازی چون شما نمی دانید زمانی که شما نامیده می شود.”

Mike Piazza
مایک پیازاAnthony J. باعث تخریب جهانی

که کلیدی است. که است چیزی که آسان نیست برای انجام هر ورزشکار به ویژه هنگامی که خود را ساعت داخلی به آنها می گوید زمان آن را به بازی. در این نقطه در بهار آموزش, بازی, بسیار متفاوت احساس می کنم نسبت به دو هفته اول. کاهش ساخته شده اند. ترکیب اولیه هستند و برخی بیشتر. این زمان برای رفتن.

در حال حاضر آن را متوقف کرده است.

بازیکنان بودند تا بشود به شروع فصل در آخرین هفته از ماه مارس است. این است که خوب تنظیم بخشی از بهار آموزش. برای طرفداران تمام بهار آموزش بازی یکسان هستند: آفتاب و آرامش روز را در ballpark.

برای بازیکنان این قسمت از آموزش بهار بسیار متفاوت است.

اگر شما یک پارچ خود را زمین بشمارد. اگر شما یک hitter وظیفه خود را در نوسان کامل. نگاهی یعقوب deGrom آخرین تفرج. او در روز افتتاحیه-تیز در برابر کاردینالز.

“در این بخش از بهار آموزش بچه ها شروع به آمدن به فرم. بدیهی است که deGrom انداخت و روز دیگر او چراغ,” پیازا به من گفت. “نگاه, آن را فقط یک ماده از اعتماد. به نظر می رسد در این مرحله آن را حس برای همه به اردوگاه شکستن و رفتن به خانه.”

پیازا رانندگی آرام در شبدر پارک. بازیکنان باید به شکل مانند پیازا آیا یک راه به در بهترین خود را هنگامی که به طور منظم فصل چراغ بیا دوباره.

سالن از شهرت گیر تصویر بزرگتر را می بیند. اهمیت خانواده, عشق خود را از بیس بال بود که با الهام از پدرش Vince. به همین دلیل من فکر بازگشت به Cooperstown القای سخنرانی در سال 2016.

“سپتامبر. 11, 2001 یک روز که برای همیشه لطفا برای تغییر زندگی ما” پیازا گفت: آن روز. “شاهد تاریکترین بد از قلب انسان و چگونه آن را پاره بسیاری از عزیزان از خانواده خود را برای همیشه سوخته در روح من. اما از تراژدی و غم و اندوه آمد شجاعت و عشق و محبت و شخصیت و در نهایت شفا.

“بسیاری از شما به من ستایش دو-اجرا اجرای خانه در اولین بازی برگشت در سپتامبر. 21 به ما فشار جلوتر از رقیب بریوز. اما درست ستایش متعلق به پلیس و آتش نشان و اولین پاسخ دهندگان می دانستند که آنها می میرند اما جلو رفت و به هر حال.”

این واژه ها به نظر می رسد حتی بیشتر مهم امروز ما به عنوان ارزش فداکاری از محققان و پزشکان و پرستاران و امدادگران همه کسانی که در خط مقدم از این بیماری همه گیر. قهرمانان واقعی هستند با پوشیدن لباس بیس بال.

“بیش از حد سیاسی” پیازا گفت: “اما مردم قطبی هستند و در قبیله ای خود گوشه. در حال حاضر زمان است که ما نیاز به گرد هم می آیند. ما همه در این تیم است. یکی از خوش شانس جنبه 9/11 بود برای دیدن عشق پس از آن و این واقعا شرم آور است که یک بحران برای ما اتفاق نمی افتد که برای دیدن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>