مایک پیازا در متس’ مالکیت وضعیت: فقط اقامت مثبت’

پورت سنت. لوسی — مایک پیازا را دوست دارد متس اما نیست به دنبال خرید آنها را به عنوان بخشی از مالکیت ، سالن از شهرت گیر که وارد اردوگاه شروع به خدمت به عنوان یک بهار آموزش مربی شوخی سرمایه گذاری خود را به زودی “بیا بالا” اگر او می خواست به خرید این تیم است.

متس صاحبان فرد Wilpon و Saul کاتز وارد مذاکرات در ماه دسامبر با پرچین-صندوق میلیاردر استیو کوهن به فروش اکثریت سهام این تیم اما پیشنهاد معامله fizzled تا حد زیادی بیش از مسائل مربوط به کنترل. در اوایل بهار امسال آموزش متس COO جف Wilpon انتشار بیانیه ای گفت: این تیم هنوز برای فروش.

“تمام چیزی است که ما نگران این میراث از تیم و من می دانم که جف و فرد نیز” پیازا گفت. “این آسان نیست معامله است. در آن طول می کشد زمان. وجود دارد بسیاری از متغیرهای درگیر و شما می خواهید به نگرانی در مورد میراث خود را. شما می خواهید به تصویب آن را به کسی که در حال رفتن به مسئول.

“توصیه من به طرفداران است فقط مثبت باقی بماند.”

پیازا که قبلا متعلق به یک باشگاه فوتبال در ایتالیا است که ورشکست شده نشان داد او نیست نگذاشته تیم مالکیت در برخی از نقطه در آینده اما همچنین متوجه چنین فرصت نادر برای بازیکنان سابق.

“اگر آن را یک وضعیت جالب و من تا به حال یک صندلی در پشت میز من قادر به ورودی — اما البته باک به متوقف کردن با کسی که — من علاقه مند خواهد بود,” پیازا گفت. “اما راه این تیم قدردانی و مقدار پول آن را به هیچ چیز به عطسه در است. این یک پروژه بزرگ و شما را به بالا خالص ارزش افراد و بودجه و چیزهایی مانند آن.”


متس مشاور Al فرمانده نیز در کمپ این هفته شده است و ارزیابی و ارائه آموزش در minor league طرف.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>