مایک ماهی قزل آلا است که در حال حرکت از هورمون رشد اتهامات

لیگ اصلی بیس بال دیدم مقدار زیادی از آن ستاره ها تسلیم به اتهام خیانت این offseason. مایک ماهی قزل آلا هرگز نگران تبدیل شدن به یکی از آنها.

لس آنجلس فرشتگان outfielder متهم شد که مصرف هورمون رشد انسانی در پس از حذف دیدگاه های ساخته شده توسط David Brosius, پسر سابق یانکی ها infielder اسکات در Instagram.

“من واقعا فکر می کنم چیزی از آن علت آن درست نیست” ماهی قزل آلا به خبرنگاران گفت: در روز دوشنبه. “اگر یک فرد توییتهایی چیزی و کسی را می شود نگه دارید از آن هر کس آن را می بیند و شگفتی در مورد آن. آن است که آنچه در آن است.”

Brosius عذرخواهی برای این حادثه قزل آلا گفت و او را در حال حرکت از آن است.

“آنها به نام ما به نام فرشتگان است,” او گفت:. “من در واقع در درخت من ایستاده و من یک زن و شوهر از تماس از آدم. من فکر کردم چیزی رفته بود با Astros. ما آن را نمیفهمد. آنها آن را به کار گرفته.”

همانطور که برای Astros دریافت کرده اند که مقدار زیادی از تمسخر به اعماق خود نشانه-سرقت رسوایی ادامه آمده سه بار MVP آل بسیار کمتر بوده است.

“این غم برای بیس بال” ماهی قزل آلا گفت. “این دشوار است. آنها فریب خورده. من موافق نیستم با مجازات این بازیکنان چیزی را گرفتن. آن را یک بازیکن رانده چیز. آن شخص به این دلیل که بچه ها فرصت های شغلی را تحت تاثیر قرار بسیاری از مردم شغل از دست داده. آن سخت بود.

“من از دست رفته برخی از احترام برای بعضی از بچه ها … همه چیز بیرون آمدن از آن دشوار است برای دیدن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>