سابق اوهایو مربی فوتبال در یک حمله رعد اسا در برابر NFL بیش از آن در Super Bowl halftime show با جنیفر لوپز و شکیرا – گفت: او در نظر دارد به شکایت به دلیل خود را آشکار لباس قرار داده و او را “در معرض خطر از آتش دوزخ.”

وزیر محلی دیو Daubenmire — میزبان “تصویب نمک وزارتخانه’ مربی دیو زنده” وب نشان می دهد — گفت: او قصد دارد به سو لیگ پپسی روباه و چندین شرکت دیگر برای “لب گرفتن” عملکرد با توجه به Daily Caller.

“من فکر می کنم ما باید برای رفتن به پایین نشستن در دادگاه و در حال حاضر این به عنوان نشانه ای از چگونه هر که نگه داشتن من را از رسیدن به پادشاهی از بهشت” Daubenmire گفت: در یک ویدیو.

سوپر باول LIV حاصل کار دو تیم پر زرق و برق به نمایش گذاشت دو چرخش به شکیرا “Hips don’t Lie” و لوپز “روی زمین” که Daubenmire ناودان به عنوان یک “انجمن نمایش” نا مناسب برای بینندگان جوان.

Daubenmire گفت که او وحشت زده شد توسط “فاق گرفتن,” “نرم مستهجن” عملکرد.

“من هم در تلویزیون برای تماشای فوتبال به تماشای رقص,” Daubenmire گفت: روزانه تماس گیرنده در یک مصاحبه تلفنی از خانه خود را در الخليل, Ohio.

“آنها نفوذ حرمت خانه من,” او اضافه شده است.

روز دوشنبه گفت در پخش که لوپز بود بیش از حد قدیمی برای پوشیدن لباس تحریک آمیز.

Jennifer Lopez performs at the Super Bowl halftime show
جنیفر لوپز انجام در Super Bowl halftime showگتی ایماژ

“J-Lo 50,” او گفت:. “شما در یک انجمن وب سایت شما به دنبال برای 50 سال زنان است.”

“من اینجا نیستم که به NFL آنچه آنها می تواند قرار داده است. من در اینجا به هر کسی آنچه را که آنها می توانید به تماشای” Daubenmire گفت: با توجه به خروجی. “اما آنها را درست در وسط یک بازی به پخش نرم درآورد.”

Daubenmire گفت: او به صحبت با یک وکیل و برنامه ای برای رفتن به جلو با طرح دعوی در دادگاه در برابر NFL ادعا او خواهد بود راضی به ثمر $867 تریلیون حل و فصل است.

در یک شنبه پخش Daubenmire گفت: او موفق به دریافت یک واکنش برای پست قبلی از جمله داشتن شده است با ارسال تصاویر مستهجن و propositioned ،

“من دیده ام عکس از آلت تناسلی و من آن را درک, اما, نه, من نمی خواهم به دریافت هر یک از آنها را,” او گفت:. “ارائه می دهد که شما را به می آیند و آن را که در آن خورشید می درخشید نیست در مستی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی