جزئی leaguers ستایش درمان از یانکی ها در طول بحران

در زمان بحران یانکی ها در سمت چپ یک اثر بزرگ خود را جزئی leaguers که گفت: آنها هرگز فراموش نخواهم کرد که چگونه به خوبی آنها را پس از تمپا پیچیده بود تعطیل و بازیکنان قرنطینه در مارس 13.

در مارس 17, یانکی ها تا به حال جزئی leaguers تست مثبت برای coronavirus.

با GM برایان Cashman پیشرو تلاش یانکی ها دست از 300 وعده های غذایی در هر روز به بازیکنان و کادر فنی و به حدود 160 بازیکنان 75 $در هر روز تا پنج شنبه زمانی که بازیکنان برنامه ریزی شده بودند را به بازگشت به خود را offseason خوابگاه. وعده های غذایی را کاهش یافته است به بازیکنان اقامت در هتل. بازیکنان که زندگی در آپارتمان برداشت تا وعده های غذایی در مجتمع است.

“من صادقانه می گویند که این است که در ذهن من برای همیشه لطفا برای. با دیدن برایان Cashman در فلیپ فلاپ و دستکش کار خود را لب به لب برای کمک به بازیکنان نشان می دهد درست رهبری” سابق LSU infielder جاش اسمیت نوشت طریق یانکی’ PR که ارسال ایمیل به پست. “همراه با Cashman, [مدیر ارشد, از, بازیکن, توسعه] کوین ریس و [مدیر player توسعه] اریک اشمیت همین هر روز زمانی که آنها شده اند می تواند در خانه و مراقبت از خانواده خود را. شما آنها را ببینید به عنوان مثال منجر شود و این نشان می دهد که چگونه به ویژه این سازمان است. احترام من و هم تیمی را به دست آورده از این سازمان بیش از دو هفته گذشته را با من برای همیشه لطفا برای. که چه چیزی باعث این سازمان متفاوت ترین و چرا ما خواهد آمد از این قوی تر از قبل.”

Brian Cashman
برایان Cashmanگتی ایماژ

پیوستن به Cashman, ریس و اشمیت در تلاش بود معاون رئیس جمهور از تازه سراغ دامون اوپنهایمر.

“دیدن ما کارفرمایان در اینجا حمایت از ما باعث می شود من می بینم که ما نه تنها ساده بازیکنان برای آنها” نوشت پارچ دمینگو اکودو است که یانکی ها’ سیستم از سال 2012 زمانی که او امضا کرده به عنوان یک تازه کار, رایگان نمایندگی از جمهوری دومینیکن, از طریق ایمیل. “آنها همچنین واقعا ما به عنوان مردم [و] مراقبت اگر ما به عنوان بخشی از خانواده خود را. که ارزش زیادی برای ما.”

با استفاده از ترجمه برنامه infielder Oswaldo Cabrera صحبت کرد برای همکار خود را جزئی leaguers.

“همه بازیکنان احساس می کنید بسیار سپاسگزار برای هر یک از آنها. آنها شناخته شده اند چگونه به حمایت از ما و به ما دست کمک به مقابله با این وضعیت” نوشت: Cabrera که از ونزوئلا است. “من آموخته اند که این سازمان است که واقعا به سرمایه گذاری در آن بازیکنان است و آنها قادر به قرار دادن با هم خوب اضطراری پروتکل وقتی که می آید به هر وضعیت به این COVID-19.”

ارسال سوالات خود را در مورد علاقه تیم جدید نیویورک به پاسخ داده شود در آینده کیسه مراسلات پستی

پارچ دانیل Bies بازدید یانکی ها’ اقدام به عنوان اطمینان از نحوه سازمان رفتار بازیکنان است.

“من آموخته اند که هر چیزی جدید در مورد یانکی ها در طول این زمان. آن را تایید کرده است آنچه که من در حال حاضر فکر” right-hander از Gonzaga نوشت. “آنها یک کلاس اول سازمان و آنها مراقبت از بچه ها خود را و است که هیچ تفاوتی در طول این زمان. آن را حقیقی دیدن کسانی که دیدن کمک به ما در طول این قرنطینه. من به یاد داشته باشید فکر, ‘وای این باید جدی اگر این بچه ها به ما کمک کردن.’ من قدردانی از این تلاش است.”

اسمیت ستایش یانکی ها برای کار خود اشاره به این بازیکن شد و مطلع نگه داشته شده اند.

“یکی از چیزهایی که من آموخته اند که در مورد این سازمان است که رهبران آن واقعا در مورد مراقبت از بازیکنان است. مهم نیست که شما آنها را به مراقبت از شما. هر زمان که ما به سوالات آنها پاسخ خواهد آنها را به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است و ما را نگه دارید به روز شده در هر فرصتی آنها می تواند” اسمیت نوشت. “مقدار بار آنها رفت از راه خود را برای کمک به ما را نمی تواند فراموش شود. من می دانستم که یانکی ها بودند کلاس اول, بهترین از blowjob, اما این فقط ثابت کرد که نقطه و حتی بیشتر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>