دست استاتن آیلند ممنوع از سنت پاتریک رژه روز پس از بیرون آمدن به عنوان دوجنسي

پس از از دست استاتن آیلند مدیسون L’Insalata منحصرا آمد به پست به عنوان دوجنسی در شنبه رژه برگزار لاری کامینگز ممنوع و همکار ملکه زیبایی — با استناد به نگرانی های ایمنی با توجه به یک مراسم مجلل سازمان.

این جزیره استاتن روز سنت پاتریک رژه اتحاد زشت تاریخچه ممنوعیت یک گی از راهپیمایی و در حال حاضر آن سازمان خود را نشان داد رنگ واقعی خود را با ممنوعیت L’Insalata از راهپیمایی در برنامه ریزی رنگین کمان لباس تمرد و اشتعال رنگارنگ مکالمه در مورد پذیرش.

کامینگز شده است گل نشسته با انتقاد شدید بیش خروج از غرور مرکز جزیره استاتن از راهپیمایی خود را در زير پرچم منجر به رژه از چهره های عمومی و کمتر رکوع خارج از رژه در دسترس نباشد.

اما جیم اسمیت, قدیمی, مدیر اجرایی, از دست استاتن آیلند بورس جشنوارههای گفت: پست در روز شنبه که کامینگز به نام او حدود 10 p. m. به موضوع ممنوعیت L’Insalata, 23 و دست Richmond County برجسته, نوجوانی, ویکتوریا Montouri, 17.

دست استاتن آیلند را برجسته, نوجوانی, گلپر Mroczek و دست Richmond County, گابریل رایان در حال حاضر تصمیم به تحریم رژه آشکار به دلیل رم.

“هیچ یک از آنها می تواند مارس” اسمیت گفت: تلخی از اواخر شب تماس او از Cummings, که گفت که او سنگهای سعی کردم به درخواست تجدید نظر به Cummings. “او بود که نمی توان چانه – شما نمی توانید به او صحبت کنید.”

Miss Staten Island Madison L’Insalata
دست استاتن آیلند مدیسون L’Insalataچاد Rachman

کامینگز ذکر L’Insalata آینده انجام و که او نمی تواند مارس “به دلایل ایمنی” با توجه به اسمیت که اضافه شده است که او نمی خرید بهانه ای.

“چه اتفاق می افتد ، من فکر نمی کنم هر کسی می تواند به او آسیب برساند. من بسیار نا امید اگر من جای تعجب نیست. من می دانم که آنها بسیار قوی در باورهای خود را.”

کامینگز نمی بلافاصله در پاسخ به درخواست برای نظر.

L’Insalata گفت: پست او را شوکه کرد این تصمیم است.

“این است که قطعا یک موبایل و کامپیوتر. من واقعا به دنبال به جلو به وجود بودن و داشتن یک بحث است و در حال حاضر وجود دارد نخواهد بود. این غم این اتفاق می افتاد. من فکر می کردم انجام کاری خوب,” او گفت: dejectedly و اضافه میکند: “شما می خواهید به بخشی از این تغییر است.”

هنوز هم او را تصدیق وجود دارد می تواند برخی از “داد و بیداد کن مردم” که می تواند امواج در خانواده پسند رویداد. “مردم می تواند گرم شود.”

“این نا امید کننده است — من می خواستم در رژه و این متاسفانه ما نمی توانیم اختلاف و هنوز هم در همان محل. آنها در حال از بین بردن تمام بحث نه من اجازه می دهد وجود داشته باشد.”

L’Insalata را به جای حضور در جایگزین “رنگین کمان اجرا” — و هنوز هم به او multicolor بیانیه — همزمان با رویداد به افتخار غرور مرکز در ازای رژه.

هنوز هم او نمی پشیمانی بیرون آمدن. “من گفت: آنچه که من باید بگویم من هنوز هم فکر می کنم که پیام من رو در سراسر و این مهم است.”

پ’Insalataچاد Rachman

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de