می سی سی پی انتخابات کمیسیون شکایات ‘سیاه’ در حال ثبت نام برای رای دادن

یک سی سی پی انتخابات کمیسر موجب خشم پس از شکایت در رسانه های اجتماعی است که ساکنان سیاه در کشور برگزاری شد تعداد زیادی از رای دهندگان ثبت وقایع یک گزارش است.

کمیسر گیل ولش از شهرستان جونز نوشت: اظهار نظر در Facebook در هفته گذشته — فقط به عنوان قانونگذاران ایالتی به تصویب رسانده اندازه گیری برای حذف یک مؤتلفه نمادی از پرچم های شیپور لجر گزارش شده است.

“من نگران هستم در مورد ثبت نام رای دهندگان در می سی سی پی” ولش نوشت: در Facebook پست با توجه به گزارش.

“سیاه پوستان با داشتن مقدار زیادی (از) حوادث برای ثبت نام رای دهندگان. مردم در می سی سی پی را به درگیر شدن بیش از حد,” او اضافه شده است.

این سناتور که منطقه شامل بخش هایی از شهرستان جونز به این روزنامه گفت که این بیانیه افزایش اعتبار سوال در مورد ولش ،

“با مردم گفت: این نوع از مسائل آن را می سازد آنها را سوال اگر این فرد بیش از انتخابات آنها واقعا قصد اجرای این؟” سناتور. خوان بارنت به این روزنامه گفت.

“آنها واقعا می خواهم به انجام آنچه آنها می گویند آنها در حال رفتن به انجام این کار ؟ آن را قرار می دهد که که شما در حال برگزاری … در حال حاضر وجود دارد برخی از اعتبار مسائل با آن ، نه لزوما با شما, اما در این, اتاق کار,” او اضافه شده است.

ولش به این روزنامه گفت: نبود نیت خود را به نظر می رسد نژادپرست است.

“ما همیشه در گذشته تا به حال سفیده واقعا شرکت در ثبت نام برای رای دادن. بسیاری از مردم به نظر نمی رسد نگران (رای گیری),” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>