میچل رابینسون یک پیروزی نیکس در هر راه

قسمت 13 از یک سری تجزیه و تحلیل نیویورک نیکز

در فوریه. 9 در آتلانتا نیکز مرکز Mitchell رابینسون مورد بحث مرد بزرگ Clint کپلا که به تازگی معرفی شده است در یک کنفرانس مطبوعاتی به عنوان جدیدترین عضو Hawks یک ساعت قبل از نیکز مخفیگاه آنان در دولت مزرعه آرنا.

زمانی که رابینسون انتخاب شد در دور دوم 2018 پیش نویس سابق نیکس مربی دیوید Fizdale گفت رابینسون بود کپلا بالقوه است. مقایسه گیر کرده با رابینسون نشان دادن یک بازیکن نیست و نیاز به یک شات پرش به یک نیروی — حتی در NBA.

“من واقعا نمی دیده بان او را” رابینسون گفت: از کپلا. “ما همین است. او همه حق است, اما من فکر می کنم من بهتر است در دفاع.”

رابینسون, 22, که به طور متوسط 2.4 عکس های مسدود شده در سال گذشته در rookie فصل هرگز فاقد اعتماد. او همچنین ممکن است اشتباه با لبه حفاظت از تبدیل شدن به بیشتر های دیدنی و جذاب به عنوان فصل نقل مکان کرد.

Mitchell Robinson
میچل رابینسونکوری Sipkin

اعداد نشان می دهد او در حال حاضر یک نیروی بزرگتر از کپلا در جرم در اطراف لبه.

نیکز بازگشت به آتلانتا در تاریخ 11 مارس و رابینسون ممکن است به پایان رسید با یک سابقه و رکورد فصل را با کمال — 7 از 7 از میدان برای 16 امتیاز. آن خود را مطرح field-هدف در صد به 74.2 درصد است.

اگر وجود دارد هیچ بیشتر بازی های این فصل به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس رابینسون خواهد شکست Wilt Chamberlain زمینه هدف در صد رکورد 72.7 — مجموعه در سال 1972-73 زمانی که نیکز ضرب و شتم چمبرلین را لیکرز برای های اخیر خود قهرمانی.

اجماع در اطراف لیگ است که برای همه منفی اطراف جیمز دولان را حق رای دادن نیکز حداقل باید کلاه فضای خود را پیش نویس میدارد و دو قطعی بلوک های ساختمان در رابینسون دور دوم انتخاب کنید و 2019 شماره 3-به طور کلی انتخاب RJ بارت. رابینسون که گذشت برای Rising Stars Challenge در این سال همه ستاره آخر هفته می تواند تبدیل به بدترین حمله در این رویداد از تاریخ ،

خود را ارسال کنید (قرار دادن نام تیم در اینجا) سوالات اینجا پاسخ داده شود در پست های آینده کیسه مراسلات پستی

“من فکر می کنم Mitchell می تواند به یکی از بهترین مراکز بیش از 10 سال آینده” Fizdale گفت: در رادیو و تلویزیون در ماه گذشته.

نیکز هرگز تجارت رابینسون راه راکت برخورد کپلا. رابینسون پیشرو لیگ در کوچه-اوه تا کنون. او ساخته شده تا 88 در مجموع 100 تلاش است. دوم-نزدیک است بله کپلا با 66.

“در حال حاضر میچل به پیروزی” Fizdale گفت: پست به تازگی. “کپلا موفق به کسب تعداد زیادی از بازی ها.”

رابینسون است که پر از سوراخ در زادگاه خود از نیواورلئان نیز به منظور توسعه یک mid-range بلوز. قبل از هر بازی رابینسون در دادگاه با کمک مربی پت, Sullivan, راه اندازی محیط عکس از تمام زوایای. او خودداری کرد اما برای راه اندازی یک بار tip-off رخ داده است با وجود مدافعان تخمگذار کردن.

که نه مانع نیکز از بهتر بودن باشگاه که رابینسون در طبقه — و آن را نمی دید. نیکز’ خالص امتیاز را بهبود می بخشد با 5.3 امتیاز در هر 100 اموال با رابینسون در دادگاه — بهبود هر دو هجومی و دفاعی.

مربی موقت مایک میلر نمی خواهید به یک ظرف غذا با یک نقش در آن رابینسون راحت شد. از این رو میلر او را نگه داشته و به عنوان یک ذخیره با وجود وسوسه به او حرکت می کند به صف شروع زمانی که 7 پا در مرکز بازی در زمان خاموش از ماه فوریه ،

پیشرفته معیارهای عالی هستند. رابینسون در رتبه 16 در NBA بازیکن در امتیاز کارایی که مبالغ تا یک بازیکن مثبت موفقیت و تفریق منفی موفقیت برای ارائه هر دقیقه ارزیابی عملکرد.

در حالی که او تنها در زمان سه عکس پرش در این فصل رابینسون led NBA برای نیمکت بازیکنان توهین ریباند (3.0 در هر بازی). او همچنین تقویت 31 درصد از تیم را از دست رفته عکس در حاشیه هنگامی که در دادگاه (13th بهترین در NBA).

“من فکر می کنم او را برای رفتن به NBA حرفه ای” سابق نیکس مربی ریک Pitino گفت: پست استیو Serby در اخیر Q & A. “من از تماشای بازی او را در مورد پنج بازی من نمی دانم نگرش خود را, من نمی دانم اخلاق کار خود را, اما توانایی های خود را وجود دارد و من دوست دارم آنچه من می بینم.”

تنها آمار مخدوش است که رابینسون است که در پنجمین عامل — احتمالا NBA رکورد دوم-سال بازیکن.

در ماه فوریه رابینسون اخراج او جوان هرزه Mayar Zokaei و استخدام LeBron James’ و آنتونی دیویس’ superagent غنی پل.

رابینسون این است که در قفل شده برای دو سال آینده در یک 1.6 میلیون دلار برای 2020-21 و 1.8 میلیون دلار برای 2021-22 — تیم گزینه است. این معلوم نیست چه پل می تواند در مورد آن انجام دهد.

برای یک مرد است که تبدیل خواهد شد به اولین بازیکن NBA به طور متوسط 2-به علاوه بلوک و شلیک 60 درصد در هر یک از دو فصل اول آن احتمالا لیگ ترین تیم پسند قرارداد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im