در طول یک افسرده فصل است که در حال حاضر هزینه نیکز مربی دیوید Fizdale و رئیس جمهور استیو میلز شغل خود را, جوانان و میچل رابینسون و RJ Barrett ایستاده اند بالاتر از بدبختی است.

آن را نه تمام شده یک بازیکن-توسعه فاجعه است. بارت نشان داده چشمک می زند و رابینسون در کامل خروش.

هر دو بر روی صفحه نمایش کامل در یک موازنه در هواپیمای دوباله-busting 125-115 پیروزی بولز در روز شنبه در باغ. رابینسون به ثمر رساند حرفه ای-بالا 23 امتیاز و 10 پرتاب ریباند و برت اضافه شده 19 امتیاز به عنوان نیکز جامعی در شش بازی از دست دادن خط.

اتصالات که در فینال 40 ثانیه این جوان دو قلاب تا با برت تغذیه رابینسون برای یک آخر alley-oop. زمانی که رابینسون رفت و به خط در ثانیه های پایانی جمعیت شعار می دادند “MVP.”

این جفت ارز در ترکیب برای رفتن 19-برای-26 از این زمینه است.

پیروزی می آید در یک زمان خوب فقط به عنوان عامل لئون رز در آستانه مصرف بیش از نیکز به عنوان رئیس جمهور — حتی اگر هیچ اعلام رسمی در روز یکشنبه ،

نیکز هم کردم نادر توهین آمیز افزایش از سال 2018 قرعه کشی انتخاب کوین ناکس که خود را نشان داد rookie پرخاشگری. پس از گل فقط یک نقطه در فیلادلفیا در روز پنج شنبه به کار خود ادامه دانشجوی سال دوم jinx, Knox, پمپ در 12 امتیاز در دقیقه 21 به ثمر رساند از داخل و خارج.

RJ Barrett, who scored 19 points, slams one home during the Knicks' 125-115 win over the Bulls.
RJ بارت که به ثمر رساند 19 امتیاز انتقاد شدید یک خانه در طول نیکز’ 125-115 برنده بیش از خریداران است.AP

ناکس بود 4-از-9 از میدان و 2 از 3 از 3-نقطه زمین است. ناکس نیز درهم به امن سست توپ با 6:11 سمت چپ که منجر به بابی Portis داخل سطل قرار داده است که نیکز تا 106-99.

قبل از بازی نیکز مربی موقت مایک میلر گفت: از رابینسون “او بازی بهترین بازی بسکتبال حرفه ای خود را.”

میلر هنوز پیچیده دلایل که چرا او نمی خواهد شروع رابینسون اما مرکز آمد کردن نیمکت و عرضه شده اخیر خود معمول پرقدرت انرژی است. او به ثمر رساند و هشت امتیاز در چهار دقیقه در دادگاه بود و با 12 امتیاز و پنج ریباند توسط halftime. رابینسون به پایان رسید با نه ریباند و دو پاس گل.

بارت در ضمن در آتش بود اوایل حتی از 3 نقطه محدوده. سوم به طور کلی انتخاب شده هفت هشت زمینه گل در نیمه اول — 3 از 3 از 3-نقطه زمین است. او به ثمر رساند 17 در نیمه اول با امتیاز, پایان دادن به جلسه با هدف قرار دادن یک stepback 3-اشاره گر است که به نیکز یک 66-53 حاصل کار دو تیم منجر شود پس از یک 9-0 اجرا شود.

جانباز تاج گیبسون در بازگشت از اسپاسم برگشت پس از از دست رفته یک بازی بود و محوری را به صف شروع در مرکز ثمر رساند نیکز’ هفت امتیاز قبل از راه دادن به رابینسون ورزشی سراسیمگی.

در نیمه اول رابینسون به ثمر رساند و دو بار در alley-oop تغذیه از Elfrid Payton گل در یک نادر رانندگی معکوس سطل و تا به حال یک نیروگاه توهین آمیز-ارتجاعی putback. Payton امن نه در نیمه اول کمک می کند.

میلر به آن اعتراف یک معمای آیا به رابینسون استارت در مرکز با 22 بازی در سمت چپ. میلر گفت که او نگه داشته است رابینسون به عنوان یک ذخیره زیرا او نمی خواهید به یک ظرف غذا با یک چیز خوب است. دوم-سال 7-پاورقی رشد کرده راحت آینده روی نیمکت.

زمانی که گیبسون از دست رفته روز پنج شنبه در این بازی میلر رفت و با بابی Portis به عنوان شروع ، میلر در نهایت شروع رابینسون برای باز کردن نیمه دوم چون او بسیار موثر تر از Portis که به پایان رسید یک منهای-18.

“[این] چگونه به خوبی میچل در حال پخش است” میلر گفت. “آن را که ساده است. اگر وجود دارد می آید یک زمان ما نیاز به تغییر آن خواهیم آن را تغییر دهید. ما به تصمیم دیگر شب: ما باید جلو بروید و شروع به او را در حال حاضر [یا] او را در نقش خود? ما او را نگه داشته و در نقش خود و شروع به او را در سه ماهه سوم و او هم قرار دادن یکی دیگر از بازی خوب. تاج بدست از ما به بزرگ شروع می شود. میچل بسیار موثر در نقش او را بازی می کند.”

رابینسون با داخل اجرا در هر دو به پایان می رسد, آگهی های NBA در زمینه هدف در صد (73.5). در واقع اگر این فصل به پایان رسید و امروز میچل زمینه-هدف رای دادن را به عنوان رتبه بالاترین در لیگ تاریخچه — شکوه Wilt Chamberlain را 72.7 از 1972-73 نهایی خود فصل است.

برای واجد شرایط رابینسون نیاز 300 اهداف رشته ساخته شده توسط فصل پایان معنی او به طور متوسط 2.7 بقیه راه است.

“شروع نشده شروع آن مهم نیست” رابینسون گفت: قبل از بازی. “من فقط در اینجا به بازی و بازی سخت است. اگر من شروع به آن را سرد. اگر نه نمی خواهید به گریه کردن در مورد.”

نیواورلئان محصول اذعان کرد او ضربه خود را حرفه ای به اوج. خود را به طور متوسط تا 9.6 امتیاز 6.9 ریباند و 2.0 بلوک.

“من بازی بهتر از من قبل از” رابینسون گفت.

رابینسون اعتبار “داشتن تاج در اطراف” برای کمک به “تمرکز می کنند.”

“او به خوبی در طول فصل و یک جیب یا دو او نمی خواهد’ به عنوان موثر” میلر گفت. “همه چیز در آینده هم با چنین نیرو و انرژی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de