آتلانتا هاوکز فقط به دست آمده Clint کپلا در تجارت-مهلت معامله است. در حالی که او هنوز مجروح “بعدی کپلا” تحت سلطه دادگاه در مزرعه دولتی عرصه یکشنبه با وجود نیکز’ 140-135 دو وقت اضافه heartbreaker به شاهین.

نیکز مرکز Mitchell رابینسون پر شور بود — یک نیروی عظیم در لبه در هر دو به پایان می رسد اهمیت حیاتی 15 امتیاز با 11 ریباند سه بلوک و سه دزد.

زمانی که رابینسون فراخوانده شد در دور دوم در سال 2018 سابق نیکس مربی دیوید Fizdale گفت رابینسون بود کپلا بالقوه است. به نظر می رسد مانند او ممکن است بیش از آن است و آن را شرم او از سمت چپ از افزایش ستاره All-Star Game برای rookies و رشته.

“من واقعا نمی دیده بان او را” رابینسون گفت: از کپلا. “ما همین است. او همه حق است, اما من فکر می کنم من بهتر است در دفاع.”

رابینسون بدهکار خود دیدنی و جذاب نشان دادن خود را به مربی تاج گیبسون گفت که او قبل از این دو بازی سفر جاده او نیاز به بیشتر های آتشین.

Mitchell Robinson
میچل رابینسونAP

“تاج با من صحبت کردند به بازی با کمی نیروی بیشتر,” رابینسون گفت. “من به نوعی بود که در دیترویت و من به ارمغان آورد و آن را به آتلانتا با من. من بازی حتی سخت تر امشب حتی با بازگشت به عقب بودن خسته است. من تا به حال به از طریق فشار.”

این حتی در مورد رابینسون کوچه-اوه. هر پاس انداخته به او نزدیک سبد و او عضلانی در غوطه دادن.

“او بسیار عالی بود” ژولیوس Randle گفت. “او عالی بود. انجام آنچه Mitchell می کند. که چه چیزی باعث او را به ویژه دفاع از لبه های توهین آمیز ریباند در حال اجرا کف ایجاد اضافی اموال. او شگفت انگیز بود.”

یکی از بهترین نمایشنامه نسخ شد بحث برانگیز در سه ماهه چهارم وقتی او را پاره پاره توپ از D’Andre شکارچی زیر و dunked آن است. (مقامات حکومت یک ایست نامیده می شد از نیمکت قبل از رابینسون آن را به سرقت برده.)

“چگونه می توان آنها را یک ایست?” رابینسون گفت. “این دیوانه بود. توپ در حال حاضر در دست من است. آن را در حال حاضر از طریق شبکه است.”

پس از بازی ex-چیز قشنگ شات بلاکر فوق العاده Dikembe Mutombo راه می رفت در اتاق را قفل کرد و گفت: “هیچ شات بلاکرها در لیگ شوم.” هنگامی که خبرنگار پرسید: رابینسون در مورد Mutombo, او گفت:, “بله, او خوب است.”

“[رابینسون] برجسته بود” نیکز مربی موقت مایک میلر گفت. “توهین آمیز اعداد نگاه خوب است اما دفاع از خود راه او نهفته بازی چه او همراه است که backline فوق العاده بود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de