Elfrid Payton نگاه کرد که او dribbled نسبت به نیمه دادگاه خط و دیدم Mitchell رابینسون رفتن به سبد آزادانه.

Payton بدبختانه توپ به سمت حلقه و باغ جمعیت راضی شد و سپس غرش به عنوان رابینسون را با پشت خود را به حلقه و ناودان در معکوس alley-oop غوطه دادن در سه ماهه اول از روز یکشنبه برنده شدن بیش از پیستون است.

“او کسی است که باعث می شود پخش می خواهم که در همه زمان ها” Payton گفت: بعد از بازی. “من فقط در تلاش برای قرار دادن آن پول به عنوان آنجا که ممکن است. او ساخته شده یک بازی شگفت انگیز به چرخش در اطراف و غوطه دادن آن را به عقب.

“بزرگترین ترس من این است کسی رفتن در زیر او. که بزرگترین ترس من به خاطر او میپرد تا بالا. هنگامی که من او را مرد سهولت کمی فکر نمی کنم هیچ کس نمی تواند پرش با او. هیچ چیز او را به من شگفت زده کنه.”

در ضمن سال دوم مرکز بازی به طور کلی همچنان به جلو حرکت کند. رابینسون به پایان رسید و روز یکشنبه بازی با 14 امتیاز و 11 پرتاب ریباند و سه بلوک در 27 دقیقه خاموش روی نیمکت. 2018-دور دوم انتخاب غرق 5 از 6 عکس از طبقه خود را برای بهبود NBA-پیشرو در زمینه هدف در صد به 73.6 درصد هنوز هم در سرعت برای شکستن Wilt Chamberlain تک-رکورد فصل 72.7 درصد در سال 1972-73.

در مورد خواسته رابینسون صعودی Payton افزود: “آن بزرگ باشد. او تا به بسیاری از بالقوه است. من فکر می کنم او برای رفتن به بزرگ است. هنوز خام است. او غالب بازی. او هنوز خام و او غالب بازی ها, بخش بازی ها. من فکر می کنم او می شود بسیار خوب است اگر او همچنان ادامه دارد.”


جیمز دولان feuded با اسپایک لی و طرفداران دیگر در هفته گذشته اما سابق نیکس مرکز تایسون چندلر در حال حاضر با هوستون گفت که او “چیزی جز احترام” برای نیکس مالک پس او اعطا شد استفاده از دولان خصوصی هواپیما به تمایل خود بیمار مادر که به مرحله 4 سرطان در لس آنجلس در طول فصل 2013-14.

“او پا و آن زمان مقدار زیادی از وزن را از من صادقانه میگویم. بنابراین من بسیار سپاسگزار برای او در آن لحظه راه او پا تا” چندلر گفت SNY. “مردم باید نظرات خود را … من شنیدن همه چیز در مورد او اما که هیچ ربطی به با من. اگر کسی به من می آید و می پرسد: من می گویم او یک شخص. او را برای من در یک زمان نیاز است. به طوری که این نوع از مسائل مردم نمی بشنوم. آنها فقط شنیدن دیگر s–t.”


نیکز رفته اند 16-26 پس مربی موقت مایک میلر بیش از زمان برای اخراج دیوید Fizdale در ماه دسامبر. Payton معتقد است که میلر “قطعا با توجه خودش را یک فرصت” برای آینده NBA کار مربیگری در نیویورک و یا در جای دیگر.

“من آرزو می کنم بهترین ها را برای او چرا که او واقعا دوست دارد این بازی است. او دارای دانش خوبی از این بازی است. حتی اگر آن را در اینجا, من می دانم که او برای رفتن به موفق” Payton گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de