MLB batted در اطراف خانه اجرا دربی ایده در پی coronavirus

اگر NBA می توانید H-یا-S-E می تواند MLB از بین بردن O-S-E و منابع انسانی است ؟

بعید است. اما نه بدون آن که حداقل یک فکر.

MLB مقامات بت در اطراف این ایده از مرحله بندی صفحه اصلی اجرای دربی به عنوان یک راه برای استخراج برخی از درآمد در طول بیماری همه گیر کوروناویروس در حالی که ارائه بیس بال سرگرمی برای کمک به نگه داشتن این ورزش پر جنب و جوش در طرفداران ذهن.

لجستیک مشکلات فقط به نظر می رسد بیش از حد بزرگ است.

در حالی که یک ستاره NBA می تواند یک دادگاه در خانه و یا دسترسی به یک حلقه است که نمی خواهد مستلزم دیگران با او بود — و یا تعداد بسیار کمی به عنوان مثال اگر یک فیلمبرداری نیاز بود به این فیلم — هیچ لیگ برتر بازیکن زمین بیس بال در خانه خود را.

استادیوم ها را باید باز کرد و چگونه بسیاری از شهرداری های آماده برای انجام این کار حداقل در حال حاضر در حالی که این ویروس هنوز هم شایع در کشور ؟

و این امکانات فقط بخشی از مشکل است. در تئوری شما می توانید از بین بردن یک شکارچی و یک تبادل ماشین تحویل زمین. اما کسی که هنوز به بار ماشین و زمینه را باید prepped در برخی از مد و برخی از سطح امنیتی ممکن است مورد نیاز و بازیکنان را برای رسیدن به ورزشگاه و چند فیلمبرداران خواهد بود لازم است.

بسیاری از بازیکنان باید دوری صفحه اصلی اجرای دربی است که بخشی از All-Star Game جشن به دلایل مختلف از جمله نگرانی در مورد نوسانی همه بسیار و خطر آسیب.

خواهد بازیکنان در بازی شکل اجتناب از این نوع رقابت و حتی بیشتر ؟ آیا شما نیاز به مربیان و پزشکان در این قضیه فقط در مورد ؟

می تواند شما سعی می کنید برای انجام این کار در مناطق که در آن بسیاری از بازیکنان زندگی می کنند مانند فلوریدا و آریزونا و کالیفرنیا و بازیکنان به پارک می آیند یکی در یک زمان به رقابت ؟ می تواند به شما انجام این کار با به تازگی بازنشسته و بازیکنان به عنوان یک راه برای جلوگیری از مجروح شدن زمان ستاره ؟

ترین یدکی نسخه از این امر شبیه 1960 “صفحه اصلی اجرای دربی” نشان می دهد که برجسته بزرگ sluggers از آن دوران از جمله هنک آرون ذرت ویلی میکی گوشته و آل Kaline که گذشت شنبه.

در حال حاضر, هر چند آن است که همه چیز کمی بیش از حد به جلو برای MLB. اما مقامات طوفان فکری نه فقط از راه های مختلفی برای بازی کوتاه فصل اما در حوادث که ممکن است مزایای به عنوان به خوبی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>