MLB وقفه قرار می دهد مجروح بیس بال فانتزی گزینه های در بازی

نیاز به یک پوشش نقره ای در طول این خواب زمستانی ورزش ؟ چیزی برای ارائه روشنایی ضعیف تابیدن از مثبت به روشن کردن ترس و خستگی آمده است ؟

ممکن است آن را بی اهمیت در طرح بزرگ از چیزهایی اما تاخیر در شروع فصل بیس بال به معنی برخی از بازیکنان مصدوم باید زمان بیشتری برای بازیابی و در نتیجه نمی حکم همان جمع و جور کردن در پیش نویس که قبلا به آنها متصل شده. شما می توانید پیدا کردن چند توافقات در حالی که شما در حال تهیه پیش نویس تیم خود را در طول این ناخواسته و ترسناک وقفه.

سرخپوستان’ مایک Clevinger است که دوره نقاهت بعد از عمل جراحی مه در سمت چپ خود را تا زانو. او بعید است به آماده شدن برای روز افتتاحیه بود و قرار به بازگشت در اواسط ماه آوریل است. اگر شروع فصل 9 آوریل (دقیقا دو هفته از اصلی تاریخ شروع) او نمی خواهد که دست بسیاری از اگر هر زمان.

آن را مخاطره آمیز به او را پس از بازی هیچ بهار, آموزش بازی ها, آینده عمل جراحی و آینده یک فصل است که در آن او فقط 21 شروع می شود ؟ اما 29 سال است 38-18 با 2.96 عصر و 10.3 strikeouts هر نه در حضور 80 (74 شروع می شود) پس از 2017. وجود دارد که فقط بیش از حد استعداد که در بازوی راست و او را به راحتی بالا-10 فانتزی استارت زمانی که به طور کامل سالم است.

مایک ClevingerAP

شما حتی می توانید Clevinger برای اندکی تخفیف در حال حاضر با میانگین پیش نویس موقعیت سقوط از 27.07 در ماه فوریه به 40.51 که از روز شنبه با توجه به فانتزی زنگ.

آسیب مستعد یانکی ها lefty James Paxton است که به دنبال در اواسط مارس بازگشت از عمل جراحی برگشت و خود را ADP کاهش یافته است 50 نقاط (107 به 157) پس از ماه گذشته. که جامد است ارزش برای یک hurler که 38-17 با 3.54 عصر (با 3.26 FIP) و 11.1 strikeouts هر نه در 81 شروع می شود و طی سه فصل است. اگر فصل برای شروع در اواسط ماه مارس شما می تواند به دنبال در یک زمان کوتاه با او را در نظر گرفتن فضا بر روی نیمکت خود یا IR نقطه.

Joc Pederson شد و روز به روز با راست ران/سمت مسائل قبل از شیوع کروناویروس بنابراین او باید سالم باشد. 27 سال است که واجد شرایط در پایه اول و در بیرون از محیط رسیده اوج حرفه ای homers (36), RBIs (74) بازدید (112) اجرا می شود (83), ضربه زنی در صد (.538) و عملیات (.876) در سال 2019. نه تنها او آمار 25 یا بیشتر در خانه اجرا می شود در چهار پنج سال گذشته اما خود را ADP کاهش یافته است از 197.86 به 226.87.

چند پرچم های قرمز در میان بیمار بازیکنان: یانکی ها’ به Giancarlo استانتون تا حد زیادی به خاطر او فقط 18 بازی فصل گذشته است و در حال حاضر برخورد با یک درجه 1 مناسب گوساله فشار و بوستون Chris فروش که آرنج مسائل باید خود را مجبور ADP به رها کردن از 36.86 ماه گذشته به هنوز هم به اندازه کافی ارزان 68.13.

نام های دیگر که باید زمان کافی برای بازیابی و ارائه مقدار زیادی از ارزش شامل متس “مایکل Conforto (تیره و تار راست مورب), هوستون, جاستین Verlander (راست ماهیچه سه سر درد) سنت لوئیس” مایل Mikolas (تاندون فلکسور درد) واشنگتن را حداکثر Scherzer (خستگی عضلانی), سیاتل میچ Haniger (فتق/عقب) سینسیناتی را Eugenio سوارز (شانه راست) این یانکی’ هارون قاضی (دنده) و بالتیمور را Trey مانچینی ، که تحت عمل جراحی در روز پنج شنبه برای حذف یک تومور بدخیم از روده بزرگ خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>