MLB jerseys ساخته شود به ماسک های پزشکی کارگران مبارزه با کروناویروس

تیم MLB jerseys ساخته خواهد شد به یک میلیون ماسک محافظ به پشتیبانی پزشکی کارگران در خط مقدم از coronavirus بیماری همه گیر. اعلام شده توسط لیگ کمیسر راب مانفرد و متعصب مغول مایکل روبین در چه بوده است روز افتتاحیه در سی ان ان.

ما می شنویم که روبین — که تن به تن این طرح به مانفرد که متعصب با نام تجاری است که با مجوز پوشاک شریک زندگی از همه مهم ورزشی لیگ و همچنین صاحب شکوه نام تجاری — تخم با این ایده شروع به ساخت ماسک های پزشکی و روپوش از همان پنسیلوانیا کارخانه در ایستون که در آن شرکت در حال حاضر باعث می شود بیس بال کشباف برای بازیکنان است. همکاران در حال کار با کارشناسان از بیمارستان سنت لوک شبکه در پنسیلوانیا است.

این طرح به کمک مالی یک میلیون ماسک در $3 یک قطعه به پزشکی جوانب مثبت در خط مقدم از این بیماری همه گیر کوروناویروس در پنسیلوانیا و نیویورک و نیوجرسی است. MLB خواهد بود که برای اولین بار در لیگ برای شروع ساخت پزشکی دنده از پوشاک به عنوان شرکت به دنبال راه هایی برای کمک به ایجاد مواد برای کمک به مبارزه با این بیماری همه گیر.

گفت: روبین, که همچنین یک شریک در 76ers: “ما شجاع مقدم قهرمانان نیاز به کمک همه در این مبارزه با COVID-19 و من خوشحالم که متعصب و MLB می تواند کمک به برخی از ظرفیت. من امیدوارم که این میلیون ماسک را به کمک برخی از کمبود های که در پنسیلوانیا و نیوجرسی و نیویورک در برخورد با.”

وی افزود: در یک بیانیه گفت: “COVID-19 بحران مجبور است کشور ما به بیشتر های مشترک نوآورانه و استراتژیک تر از همیشه قبل از. به عنوان تقاضا برای ماسک و لباسهای رسید ما خوش شانس به همکاری با لیگ اصلی بیس بال برای پیدا کردن یک راه منحصر به فرد برای پشتیبانی خط مقدم ما کارگران در این مبارزه برای جلوگیری از ویروس که در نیاز مبرم به منابع ضروری.

“ما بلافاصله برنامه ریزی برای شروع تولید تا یک میلیون ماسک و روپوش از پارچه استفاده می شود به رسمی MLB jerseys و سپس اهدا به بیمارستان ها و اورژانس مدیریت پرسنل در سراسر پنسیلوانیا با هدف گسترش به نیویورک و نیوجرسی است.”

مانفرد گفته سی ان ان جیک Tapper که در لیگ نیز متعهد میلیون ها نفر برای حمایت از ballpark کارکنان که از کار به دلیل فصل تعویق افتادن. ما می شنویم که روبین نیز حمایت می شد در این ایده توسط پنسیلوانیا رژیم صهیونیستی است. تام ولف.

ظاهرا آرم خواهد بود نه در ماسک اما یانکی ها و فیلیز پینستریپس خواهد بود در پارچه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>