MLB باید بیشتر فن دوستانه پس از coronavirus shutdown

پورت سنت. لوسی — بیس بال می تواند به خوبی به یاد چیزی است که از سال 1984 فیلم “ترمیناتور.” و این نه فقط خط معروف “من خواهید بود.”

در فیلم پایان به عنوان Sarah Connor نشسته در قرمز جیپ مخاصم در یک ایستگاه گاز در بیابان پسر جوان از ایستگاه را صاحب نظر می رسد در سراسر تهدید افق و گریه می کند در اسپانیا: “طوفان وجود دارد که در آینده.”

وجود دارد مطمئن است.

چهار روز پیش نوشتم MLB مورد نیاز به طور کامل تعطیل آن اردوگاه. شاتر همه آنها را. هیچ سازمان تمرینات. نگه داشتن بازیکنان و تیم پرسنل امن است. بیس بال آن را انجام نمی.

بعد از اولین بالا آمدن با عجیب ترین برنامه ای است که بازیکن می تواند باقی بماند و گروه تمرین چیزی ساخته شده است که حس صفر MLB در نهایت ضربه زدن به حس مشترک دکمه یکشنبه و اعلام اردوگاه را متوقف خواهد کرد با داشتن گروه غیر رسمی و تمرینات.

اکثر بازیکنان در حال رفتن به خانه و یا به طور موقت محل اقامت و اگر آنها نمی تواند رفتن به خانه خود را. یک یانکی ها جزئی اتحادیه آزمایش مثبت برای کروناویروس اولین بازیکن برای تست مثبت است. یانکی ها می گویند او تا به حال هیچ تماسی با لیگ بازیکنان. هنوز جزئی بازیکنان لیگ اغلب بیش از آمدن به لیگ اردوگاه برای بازی مانند تقسیم تیم ملی بازی یانکی ها بود یکشنبه گذشته در ساراسوتا. هر یک از کسانی که جزئی leaguers شده است می تواند در تماس با یانکی ها جزئی اتحادیه که قرارداد این ویروس.

Coronavirus همه گیر است که یک تعویض بازی در راه های بسیاری است و این unchartered ورزشی قلمرو. بیس بال تا به حال بهتر آن را درک خواهد بود برخورد با یک محصول متفاوت و مصرف کننده در هنگام بازی در نهایت بازی.

بهترین سناریو همانطور که اشاره کردم در روز شنبه یک آخر هفته روز یادبود ، اما آن می تواند طولانی تر است. این تاثیر بازی در یک روش مشابه سال 1994 اعتصاب نهفته بازی.

ما دعا می کنیم که همه ما از طریق این بیماری همه گیر کوروناویروس سالم است که مهم ترین چیز است. بازی های ثانویه هستند در تمام رشته های ورزشی. اما زمانی که بازی را دوباره MLB طرفداران باید استقبال در راه است که واقعا باعث می شود آنها احساس می خواستم.

هنگامی که طرفداران ترک آنها فقط نمی همه می آیند. آنها برای پیدا کردن چیزهای دیگر را با خود زمان. حضور و غیاب در حال رفتن به یک ضربه.

در بسیاری از راه های MLB فقط نگه می دارد رانندگی طرفداران دور با بالا رفتن سرسام آور قیمت ها در همه چیز از بلیط به امتیازات (5 دلار برای بهار, آموزش بطری آب در 85-درجه حرارت) در حالی که ساخت فن که تجربه بسیار سخت تر با آسیا پارکینگ به بازی بی پایان با تاخیر ناشی از استفاده بیش از حد از فن آوری است. را پخش کنید.

MLB
بیس بال استادیوم ممکن است خالی از ماه.گتی ایماژ

تکنولوژی مشتعل Astros (و دیگران), فریب داد, رسوایی. چرا که تیم بودند سرقت نشانه های الکترونیکی, بازی آهسته به خزیدن به دلیل پارچ و جالب توجه داشتن به تغییر نشانه به طوری که اغلب. به نظر می رسد, آن را نمی خواهد طولانی قبل از داوران خواهد بود و عملا بی فایده پشت صفحه با استفاده از الکترونیکی حملات و توپ های تماس. هک, فن حتی قادر نخواهد بود به داد داوری “شما تعفن شما ادم بیکار و تنبل بود که اعتصاب سه.”

وقتی بیس بال بازده بیشتر بازی خواهد بود کهنه به یک برنامه برای حداکثر سود معنی بسیار سرد-آب و هوا postseason برای آن دسته از طرفداران در آب و هوای سرد شهرستانها. و آنچه در مورد تمام کسانی که junkets که در آن از طرفداران گروه در هواپیما و بازدید از شهرهای دیگر هستند و این ماجرا به یک بخش. که ممکن است به عنوان به خوبی.

به طور کلی, چگونه راحت هستند طرفداران رفتن به بازگشت به فضاهای تنگ در ballparks. خط پایین این است که این محصول باید بهتر و تجربه فن باید بهبود بخشد. همانطور که برای برنامه نمی بار طرفداران با تقسیم doubleheaders. آن را درست doubleheader.

این یک هشدار در سراسر تعظیم از بیس بال.

با تمام کردن زمان MLB نیاز به دریافت آن اقدام در جهت. بهبود سرعت بازی, سفت کردن پخش. شروع وجود دارد.

به عنوان یک مدیر سابق گفت: روز دیگر در George M. Steinbrenner زمینه “پخش شد برقرار بنابراین وجود خواهد داشت نه هر بیشتر جفری مایر صفحه اصلی اجرا می شود. اگر کسی کمربند دست و پنجه نرم آمد کردن کیسه های کشویی به پایه دوم.”

بازگشت به ورزشگاه اصول است بهترین راه برای شروع است. همین دلیل است که طرفداران این بازی در وهله اول. که زمانی که بازیکنان در بهترین خود را به نگه داشتن آن ساده است. MLB است که در یک تقاطع در صحرا.

طوفان در اینجا است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>