Hall of Famer و MLB Network analyst جیم Thome مذاکرات با پست جاستین Terranova مورد Astros,’ طرز فکر کردن’ NL East شانس و Gerrit کول تسلط.

س: چه پیامی است که در داخل Astros,’ محل باشگاه وانجمن اگر آنها برای غلبه بر وضعیت آنها خود قرار داده و در?

یک: آنها به ارمغان آورد در گرد و خاکی بیکر و بدیهی است که اولین گام با شهرت خود را برای گرفتن بازیکن را به گرد هم می آیند. آنها به موعظه درستکاری و صداقت به بازی و درمان آن با احترام. … بازیکنان [در تیم های دیگر] مراقبت. هنگامی که آنها ضربه بهار آموزش و رفتن را از طریق این مدت سخت کار کردن آنها می خواهند عادلانه لرزش. من رقابت در برابر شما در حال رقابت در برابر من. این سخت است برای گفتن که اگر آنها همچنان ناراحت به عنوان فصل می رود.

س: چه چالش ها لوئیس Rojas چهره با این چرخش سریع?

یک: هر زمان سال اول مدیران آمدن روی وجود دارد بسیاری از چیزهایی که شما باید برای رسیدن به تنظیم. آن را فقط که شما هستند. آنها فکر می کردند بسیار بسیار از او. او یک سازمانی است که در حال حاضر پا به این وضعیت است. اما او نیز یک مرد که می داند که این سیستم به خوبی می داند و گوشه و مخفیگاه از هر بازیکن. که می تواند مثبت باشد. او یک بیس بال بزرگ مرد و بزرگ انرژی

س: از کجا می توانم شما را به متس در NL East?

یک: با قدرت شلیک این تیم باید در یک بخش مانند این که چگونه شما شروع فصل بزرگ است. گاهی اوقات در آوریل-مه آن می توانید مجموعه ای از تن از, که در آن شما در حال رفتن به. من مانند متس. این است برای رفتن به یک کتک کاری در گوشهای. آنها یک MVP-نوع اول baseman [پیت آلونسو] سرعت برخی از جانبازان در آن باشگاه است. آن را هیجان انگیز تیم به دلیل ادبانه آنها می توانید آن را نوسان است و اغل گاو یا حشم است واقعا خوب است. هنگامی که شما که چرخش و اضافه کردن [ریک] Porcello و [مایکل] Wacha که یک چرخش بسیاری از تیم ها در بیس بال را دوست دارم.

Q: چگونه کول تبدیل به یکی از بهترین کوزه در بیس بال ؟

یک: بیایید شروع با سرعت. هنگامی که شما پرتاب 96-99 مایل در ساعت است و می تواند به حفظ که با شکستن توپ او فقط کنترل بازی. او کنترل بیرونی-نیمه وسط و داخل. به همین دلیل در حال حاضر او یک پسر مردم نگاه کنند و می گویند: “اگر ما به پیروزی در یک بازی آن را به او.” هنگامی که شما اضافه کردن که به حق رای دادن و من فکر می کنم به عنوان یک بازیکن است که می آفریند نوار بسیار بالا است. من مطمئن هستم که او تا به بسیاری از احساسات آمدن به بهار آموزش

س: آیا آن را نامطلوب برای دیدن یک تیم با نفوذ مالی از Red Sox تجارت دور یک بازیکن مثل Mookie بتی?

یک: آن را سخت به حدس و گمان در آن بدون دانستن آنچه که آنها فکر می روند شد. آنها می تواند تنظیمات خود را برای چیز دیگری ما واقعا نمی در حال حاضر در این نقطه است. … اگر شما یک Red Sox فن و آنها فقط حذف Mookie بتی که سخت است. من عاشق بچه. او نه تنها یک بازیکن افسانه, اما یک فرد خوب است. بنابراین شما متصل شده است. که می تواند دشوار برای طرفداران و سازمان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im