MLB باز روز تاخیر تساوی غمگین تشابه

این آینده پنج شنبه قرار بود برای ارائه Gerrit کول گسسته وحشتناک آرام صف در کمدن متری در روز افتتاحیه در رایگان-عامل جایزه را برای اولین بار برای یانکی ها.

Gleyber تورس’ اولین نرم افزار در جایگزینی دیدی Gregorius به عنوان یانکی ها’ shortstop در یک بازی است که شمارش قرار بود به شدت طلبه پس از او به نمایش گذاشته لرزان دفاع تحت فلوریدا درختان نخل.

برای یک بازی آنچه باقی می ماند یک ورزشگاه جواهر در بالتیمور شد رفتن به buzz در یک روز تعداد زیادی از مردمی که به اعتقاد خیلی معنی دار تر از سال جدید است.

به دلیل گسترش COVID-19 مجبور است MLB به تاخیر در شروع فصل, اما, کول نخواهد تسلط تورس را به اتهام نیست یک توپ بیس بال و نمی تواند در برجسته داخلی بندر.

این خواهد بود که اولین بار از سال 1995 زمانی که روز باز نمی توان به عنوان اصل برنامه ریزی شده. سپس آن را به دلیل توقف کار که شروع قبلی سپتامبر و لغو 1994 جهان سری. که در مقابل ما با بازیکنان و صاحبان در گلوی یکدیگر و برجسته توسط صاحبان نادان ایجاد جایگزینی بازیکنان که masqueraded به عنوان بزرگ leaguers تا طرف حل و فصل در 11 ساعت.

این زمان آن است که یک ویروس ما می توانید ببینید و یا شنیدن آینده.

Camden Yards
کمدن متریAP

“همه احساس کردند که در برخی از نقطه ما از رفتن به بازی [1995] از آنجا که آن را واقعا آمار خانه برای اولین بار از زمانی که postseason لغو شد سال قبل از” Tim Naehring یک Red Sox سوم baseman در سال 1995 و در زمان یانکی’ معاون عملیات بیس بال گفت: روز شنبه از اوهایو صفحه اصلی. “وجود دارد بسیاری از شباهت چرا که در برخی از نقطه ما در حال رفتن به بازی. هنگامی که? هیچ کس نمی داند.”

کسی که می گوید آنها انجام شده است به سادگی حدس زدن.

سابق یانکی ها مسکن مایک استانتون بود شجاع در بهار سال 1995 و هیجان زده بود در مورد بازی اولین بازی از فصل حتی پس از یکی از اصلی لغو شد.

1995 یانکی’ اولین بازی بود, آوریل 26 در استادیوم یانکی. آنها ضرب و شتم رنجرز 8-6 در مقابل 50,425. Jimmy Key برنده بود جان Wetteland صعود ذخیره و یانکی ها شروع فصل با پیروزی هفت نفر از آنها برای اولین بار و نه بازی.

ارسال یانکی ها و متس سوالات اینجا پاسخ داده شود در پست های آینده کیسه مراسلات پستی

در سال 2001 استانتون بود یانکی زمانی که مرکز تجارت جهانی برج هم پاشیده در سپتامبر. 11.

“من می خواهم در برابر این بیشتر به 9/11,” استانتون گفت: روز شنبه از تگزاس خانه. “سوال پس از آن بود ‘ما باید دوباره ؟ آنچه حق است ، “

بازی از سر گرفته شد و هفت روز پس از 9/11 وقتی یانکی ها ضرب و شتم White Sox 11-3 در مقابل 22,785 رام مشتریان در شیکاگو Comiskey پارک. آلفونسو سوریانو, خورخه پوسادا و شین اسپنسر homered برای بازدید کنندگان.

با این بیماری همه گیر کوروناویروس تان جهان و قفل پایین متحده به این سوال که “هنگامی که بازی شروع دوباره ؟” محو شدن است.

“من شنیده ام که سوال در یک هفته” گفت: استانتون که میزبان یک pregame تلویزیون نشان می دهد برای Astros و با این نسخهها کار برای MLB شبکه رادیویی SiriusXM radio.

یانکی ها نگه داشته اند Steinbrenner زمینه در تمپا باز برای بازیکنان به کار کردن. شنبه و یکشنبه تعطیل شد و این احتمال وجود دارد فلوریدا رهبران دولت بسته خواهد شد آن را به طور کامل در روز دوشنبه. این بدان معناست که به Giancarlo استانتون و هارون قاضی که rehabbing صدمات را مجبور به تخلیه. بنابراین بیش از حد خواهد DJ LeMahieu Clint فریزر و تایلر وید که مشغول به کار در تاسیسات.

بر خلاف وضعیت کنونی که در آن وجود دارد هیچ کس به سرزنش وجود دارد مقدار زیادی از آن در سال 1995.

“این چیزی بود که ما از رفتن را از طریق این کشور عصبانی شد,” استانتون به یاد می آورد.

بسیاری از غضب بود به سمت بازیکنان به دلیل طرفداران بیشتر آشنا, با لباس, از لباس.

این زمان آن را نامرئی دشمن است که سرقت از بیس بال جهان از روز افتتاحیه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>