MLB فصل به احتمال زیاد برای شروع بدون طرفداران در تلاش برای اکثر بازی ها ممکن است

دو مورد در حال تبدیل شدن بیشتر و بیشتر احتمال دارد اگر وجود دارد در حال رفتن به لیگ های نجومی این سال:

1. آن است که رفتن به شروع بدون جمعیت.

2. آن است که رفتن به شروع بدون استاندارد جزئی لیگ فیدر سیستم.

مرکزی به توافق رسیده بود در هفته گذشته بین MLB و بازیکنان ارتباط خوبی بود ایمان درک است که وجود خواهد داشت “بهترین تلاش را به بازی به عنوان بسیاری از بازی ها به عنوان امکان پذیر است.” تیم های مشتق درآمد از بازی و بازیکنان کسب حقوق و دستمزد بنابراین هر دو متعهد تعهد برای یک فصل به طور منظم به عنوان نگردند با بازی به عنوان امکان پذیر است.

و آن را فقط منطقی در این نقطه به عنوان یک تیم اجرایی و گفت: “چند هفته ما قادر خواهد بود به بازی بدون جمعیت [قبل از ما می توانید بازی بازی] با آنها.” یک مقام دیگر گفت: “من فکر می کنم تنها راه ما بازی حداقل در ابتدا بدون طرفداران.”

در حال حاضر MLB است به حالت تعلیق عملیات حداقل تا اواسط ماه مه با توجه به مرکز کنترل بیماری مقررات برای جلوگیری از تجمع جرم در طول coronavirus بیماری همه گیر. این توافقنامه آمده است که بازی نمی خواهد سر تا زمانی که وجود دارد هیچ فدرال شهر یا محلی محدودیت در تجمع جرم و تا زمانی که این کمیسیون تعیین می کند, از طریق مشاوره با کارشناسان پزشکی که هیچ “غیر منطقی ریسک بهداشت و ایمنی به بازیکنان, کارکنان, یا تماشاگران” همچنان ادامه دارد. اما آن را نیز سبب این کمیسیون به بحث در ایمان خوب بازی در خنثی سایت و بدون فن.

دروازه و امتیازی درآمد بخشی از بنیاد مالی برای تیم ها — برخی بیش از دیگران است. اما وجود خواهد داشت یک تقویت روانی برای هر دو ورزش و امیدوارم ملت اگر بازی را می توانید در ادامه. بنابراین 30 صاحبان خواهد بود به احتمال زیاد مجبور به رفتن به جلو و اگر آن را امن تلقی برای بازیکنان به reconvene اما نه زیادی تماشاگر جمعیت. این بازی خواهد — اگر پرسنل شبکه اجازه داده شد در توان های تلویزیونی می کند که می تواند درآمد.

تمام رشته های ورزشی در حال رفتن به صورت سوال اگر از طرفداران مشتاق به شکستن انزوا و می خواهید به بازگشت به تجمع جرم یا حتی اگر CDC به آن برکت خواهد ترس طولانی برای جلوگیری از جمعیت ادامه حداقل برای مدتی. MLB بزرگترین موجودی با هر تیم در یک استاندارد سال — داشتن 81 صفحه اصلی تاریخ است. NBA و NHL باید 41 صفحه اصلی تاریخ اما در حال پر کردن عرصه 15000-20000 متوسط به عنوان 35,000-45,000 حرکت برای MLB.

بازی در خالی استادیوم حداقل در ابتدا می تواند ارائه MLB یک راه برای جلوگیری از آنچه که می تواند خجالت از جمعیت در حالی که جلسه تعهد به بازی به عنوان بسیاری از بازی ها به عنوان امکان پذیر است.

بخشی از بازی به عنوان بسیاری از بازی ها که ممکن است به احتمال زیاد مستلزم علاوه بر این از doubleheaders حذف برخی از خاموش روز و یک فرمت از فصل به طور منظم به ماه اکتبر است. که در حال رفتن به ضرورت اول گسترش فهرست اسامی رو به بالا از 26 تا شاید 30 به خصوص در اوایل برای محافظت از اسلحه. اما سریع دوم بهار, آموزش بازی های بیشتر در یک دوره تثبیت و سایش و پارگی طبیعی از یک فصل به معنی یک نیاز برای بیش از 30 بازیکن به عنوان فصل پیشرفت می کند. به طور معمول, این بدان معناست که ترویج بازیکنان از افراد زیر سن قانونی. اما سوال این می تواند آنچه را افراد زیر سن قانونی?

وجود دارد 162 جزئی از تیم های لیگ از پایین-یک به سه-A. فکر می کنم در مورد چگونه بسیاری از حوزه های قضایی در سراسر کشور را به برکت خود را برای بازی به سر در آن مناطق. و کسانی که در باشگاه های مشتق مقدار زیادی از درآمد خود را از جمعیت و زمانی که تجمع جرم اجازه داده می شود در این مکان ؟

بدون یکنواختی از زمانی که جزئی لیگ فصل می توانید رزومه MLB احتمالا باید به حداقل بالای آن در سطح جزئی leaguers به بهار آموزش در سایت های دیگر و یا محل امن تلقی به ماندن تیز در برخی از فرم برای زمانی که تیم های لیگ برتر نیاز به مکمل. آن می تواند حداقل در ابتدا تقلید آموزشی لیگ برگزار می شود در پاییز با تیم های دعوت به طور معمول خود را با بهترین چشم انداز به صورت فشرده تر تدریس خصوصی و بازی در برابر دیگر باشگاه های آموزشی گروه — اگر این بازی خواهد بود ممکن است در این محیط.

به ارائه برخی از امداد رسانی به صورت جزئی leaguers که اگر نه در 40 مرد فهرستی محافظت نشده با بازیکنان ارتباط MLB اعلام کرد که روز سه شنبه آن را خواهد پرداخت آن جزئی leaguers 400 دلار در هفته از طریق مارس 31 و در ادامه به ارائه مزایای پزشکی.

به عنوان بخشی از این معامله MLB مطلع Minor League Baseball (MiLB) که MLB باشگاه “قادر به تامین خود را جزئی لیگ وابسته با بازیکنان به عنوان یک نتیجه از ملی اضطراری است.” هر جزئی اتحادیه بود و داشتن لباس خود را بازیکن قرارداد به حالت تعلیق درآمد. MLB به تصویر کشیده و این را به عنوان یک گام بارز و نه به جزئیات بسیار به آن است.

اما MLB شده است در جنگ با MiLB مایل به کاهش به میزان یک چهارم این تعداد جزئی از تیم های لیگ برتر به عنوان یک هزینه برش و اندازه گیری بهره وری. پس از آن سخت است تصور کنید که در یک فصل است که در آن MLB درآمد خواهد شد به شدت پایین است که حمایت مالی را به بازگشت به سطح قبلی و حتی اگر وجود دارد گسترده است متهور داده شده در آینده نزدیک به بازی هر دو بزرگ و کوچک لیگ بیس بال. در سال 2020 می تواند زنده ماندن و پیشرفت ذهنیت که برای لیگ برتر باشگاه های پیدا کردن راه هایی برای به طور کلی خود را حفظ فیدر سیستم بهبود بازیکنان اما تاکید بر این سال و کسانی که ممکن است در برخی از نقطه برای کمک به لیگ برتر باشگاه های.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>