MLB تعطیل می رود به تاخیر فصل به طور منظم در میان coronavirus نگرانی

MLB در حال برنامه ریزی برای لغو بقیه بهار آموزش و احتمال تاخیر در شروع فصل به طور منظم در واکنش به گسترش coronavirus پست یاد کرده است.

کمیسر راب مانفرد و 30 صاحبان شدند به یک کنفرانس تلفنی عصر روز پنج شنبه برای نهایی کردن تصمیم گیری و رسمی اعلام شد, انتظار می رود پس از آن. اما توصیه رفتن به آن جلسه این بود که لیگ توقف بازی شروع جمعه.

MLB در ابتدا ثابت قدم در مورد ادامه هر دو آموزش بهار و آغاز فصل ، اما روز به روز بیشتر شد قابل دفاع به عنوان ویروس گسترش ورزشی دیگر موسسات بسته فروشگاه ها و دولت های محلی دلسرد جماعت زیادی از مردم است. برای مثال فرماندار فلوریدا ران DeSantis درخواست شهرستانها و استان ها در دولت برای به تعویق انداختن یا لغو رویدادی است که در جذب تجمع جرم. علاوه بر این, NBA به حالت تعلیق در عملیات روز چهارشنبه و NHL در روز پنج شنبه.

یک فرد مطلع در ادامه گفت و گو گفت که NBA تعلیق شد بازی تعویض وادار MLB برای سرعت بخشیدن به آن تصمیم گیری بیش از هر عامل دیگر.

این فصل به طور منظم برنامه ریزی شده است برای شروع مارس 26 با تمام 30 تیم بازی.

اولیه وجود دارد که شاخص تیم ممکن است با هم ماندن در بهار سایت آموزشی به کار کردن و شاید حتی بازی در میان پرسنل خود اما بدون جمعیت. این وضعیت اگر چه بود مایع به عنوان MLB — مثل همه موسسات ورزشی — تلاش برای کشف کردن که چگونه به حرکت رو به جلو هنگامی که وجود دارد هیچ ایده زمانی که تهدید از coronavirus را آباته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>