MLB اتحادیه رسیدن به توافق در زمان سرویس دیگر coronavirus مسائل

بدون توجه به آنچه اتفاق می افتد با بیس بال در این فصل Mookie بتی را تبدیل به یک عامل رایگان زمستان آمده. بنابراین خواهد J. T. Realmuto, Trevor Bauer, James Paxton and Marcus بود.

پس از بیش از دو ساعت طول کنفرانس تلفنی از بازیکن تکرار و دیگر بازیکنان پنج شنبه این اتحادیه با اکثریت رای به تصویب مقابله با MLB برای پوشش انواع مسائل کلیدی — none حیاتی تر از به دست آوردن زمان سرویس امتیازات حتی اگر هیچ بازی در سال 2020 است.

MLB صاحبان در حال برنامه ریزی برای یک ظهر کنفرانس تلفنی روز شنبه را تصویب کرد. که انتظار می رود به یک تشریفات چرا که این کمیسیون در دفتر با دریافت این عنصر کلیدی آن را به دنبال محدود کردن قرار گرفتن در معرض مالی.

صاحبان را $170 میلیون پرداخت 40-man فهرست بازیکنان پوشش آوریل و مه. اگر فصل است که در برخی از نقطه است که پرداخت خواهد شد و کار به عنوان یک پیشرفت در آینده حقوق. اگر هیچ نجومی است که بازیکنان را نگه دارید که $170 میلیون اما صاحبان لازم نیست که به پرداخت هر گونه بیشتر از حدود 4 میلیارد دلار در سال 2020 حقوق و دستمزد به بازیکنان, و بازیکنان نمی توانند شکایت برای کسانی که حقوق.

آنچه پوشش داده نمی شد در این چارچوب بود که چگونه برای رسیدگی به طور منظم فصل برنامه ریزی های All-Star Game و postseason فراتر از یک توافق به کار در ایمان خوب است در همه این امور و به سعی کنید به بازی به عنوان بسیاری از به طور منظم فصل بازی به عنوان امکان پذیر است در حالی که نگه داشتن بازیکن ایمنی و بهداشت در خط مقدم.

Tony Clark and Rob Manfred
تونی کلارک و غارت مانفردAP

بدون شرکت ایده زمانی که لیگ داده خواهد شد و همه روشن به بازی چه شهرستانها امکان را می دهد که آیا سفر بین شهرها بلامانع خواهد بود و اگر جمعیت خواهد بود و اجازه بازگشت دو طرف توافق کردند به کسانی که بحث به مقابله با مسائل اقتصادی است که باید با آن برخورد در زمان واقعی است. این فصل به طور منظم برنامه ریزی شده برای شروع پنج شنبه و پس از یک دوره زمانی که بازیکنان پرداخت می شود آغاز شده بود.

رسیدن به توافق شد پارامونت — طرف نمی خواهید به دیده می شود مبارزه با بیش از دلار که از جمله مشکلات اقتصادی است befalling کشور در طول بیماری همه گیر. به طوری که آنها به یک حاکم توافق با این نکات کلیدی:

— برای این اتحادیه بزرگترین هدف برای دریافت خدمات هم برای بازیکنان و حتی تحت بدترین سناریو — صفر بازی های انجام شده در این فصل است. تحت توافقنامهای بازیکنان دریافت خدمات مشابه در سال 2020 که آنها را در سال 2019 اگر هیچ بازی در حال رقابت.

در حرفه ای که در آن فصل بازی در حال محدود و با ارزش بود حیاتی به بازیکنان است. بتی, Realmuto, بائر, پکستون و بود تا بهترین بازیکنان را با توجه به رایگان عوامل پس از عادی 2020 فصل است. در حال حاضر آنها خواهد بود و حتی اگر هیچ بازی.

ارسال سوالات خود را در مورد علاقه تیم جدید نیویورک به پاسخ داده شود در آینده کیسه مراسلات پستی

بازیکنان نیز خواهد شد به دست آوردن خدمات کامل اگر آنها فعال هستند و یا مجروح لیست برای یک فصل از هر طول. به طور معمول یک بازیکن با اعتبار یک سرویس کامل سال با 172 روز فعال و یا در لیگ مجروح لیست. بنابراین اگر یک فصل 90 روز و بازیکن فعال است و یا در ایل برای تمام 90 او خواهد بود و اعتبار به عنوان اگر او تا به حال 172 روز. آن را سرشکن فراتر از آن — به طوری که یک بازیکن فعال برای 45 از 90 روز می توانید نیمی از 172 روز (86 سال).

— صاحبان دریافت هزینه اطمینان از پرداخت حقوق فراتر از اولین $170 میلیون اگر وجود دارد هیچ بازی. به علاوه آنها دریافت بیشتر پس انداز به دلیل MLB می توانید پیش نویس به عنوان چند به عنوان پنج دور محدود کردن چقدر پاداش را مجبور به پرداخت می شود. علاوه بر آن پاداش پرداخت می شود بیش از یک مدت طولانی از حق دور.

کمیساریای می تواند فشار پیش نویس, برنامه ریزی برای هفته دوم در ماه ژوئن به عنوان اواخر به عنوان جولای 20. نیز وجود دارد یک کلاه 20,000 $جایزه برای هر غیر پیش نویس بازیکن به امضا رسید.

— یک معامله یخ در محل قرار داده شد. است که چرا شما باید دیده تیم optioning بازیکنان به افراد زیر سن قانونی در روزهای اخیر در پیش بینی از این. تا در آینده تاریخ — به احتمال زیاد زمانی که وجود دارد این است که به وضوح در مورد زمانی که بازی برگزار خواهد شد دوباره وجود خواهد داشت هیچ گزینه معاملات خریدهای ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>