MLB خواهد ساخت اگر اشتباه تیم اردوگاه باز بماند

پورت سنت. لوسی — رابرت فراست شاعر بزرگی بود فن بیس بال. معلوم می شود او ممکن است شده اند خیلی خوب پیشرفت دیده بانی ،

فراست نوشت: “بعد از ظهر می داند چه صبح هرگز مشکوک است.”

در حال حاضر در این ورزش سن coronavirus همه گیر صبح نمی دانم. با که در ذهن بیایید صبر کنید برای بعد از ظهر به برخی از پاسخ.

بله این خوب است که بیس بال را لغو کرده است و بقیه آن در بهار آموزش بازی و تاخیر در شروع فصل به طور منظم حداقل دو هفته در واکنش به گسترش ویروس. اما بیس بال و تیم باید یک گام بیشتر است. تا زمانی که ما می دانیم آنچه که ما در حال برخورد با اردوگاه باید توقیف بیش از حد. این متس هنوز هم تا به حال ساخته شده است یک تصمیم که از پنجشنبه شب چه باید بکنید.

اجازه دهید به من کمک کند. بسته آن را به طور کامل پایین.

آیا ما واقعا نیاز به بازیکن در حال اجرا در اطراف در نظر گرفتن فشار خون و پرتاب اغل گاو یا حشم جلسه ؟ نمی توانید همه چیز را در یک نگه برای یک یا دو هفته و clubhouses پاک کردن و نه فقط روشن کردن رسانه ها ؟

اجازه دهید بازیکنان دور ماندن از هر یک از دیگر برای کمی.

همانطور که من راه رفتن را از طریق متس پردیس در شبدر پارک در روز چهارشنبه در یک راهرو من گذشت داناون Mitchell یکی از بهترین و سخت ترین کارگران شما تا کنون ملاقات کند. او در این تیم مدیر player روابط و تعامل جامعه. او انجام یک رویداد جامعه با چه نگاه به حدود 50 نفر در اتاق چند منظوره همان اتاق متس استفاده برای برخی از جلسات.

پسرش داناون جونیور نقش موسیقی جاز. پنج ستاره نگهبان تایید در Instagram که او دارای آزمایش مثبت برای کوروناویروس. زمانی که داناون Mitchell جونیور با بازی در مقابل نیکز در مارس 4, پدرش بود و در این بازی او را به متس اردوگاه پس از آن.

معلوم نیست اگر پدر تا به حال هر گونه تعامل با پسر خود و یا دیگر جاز بازیکنان مانند رودی Gobert که آزمایش مثبت اما داناون Sr. در متس’ clubhouse شنبه در تعامل با بازیکنان و تیم پرسنل. در روز پنج شنبه به او گفته شد به دور ماندن و ترتیبات ساخته می شد که او را مورد آزمایش قرار.

بیایید امیدوار باشیم و دعا می کنم که او نمی قرارداد ویروس اما نکته این است که شما واقعا نمی دانید که ممکن است قرارداد این ویروس. تا زمانی که ما یک دسته بهتر در همه چیز ویروس مرتبط با آن عاقلانه به این اردوگاه ها باز است ؟

اگر من در تصمیم گیری تیم با لیگ یک پس از دیگری خاموش کردن آن و با جنون مارس تبدیل به مه غم و اندوه من می خواهم بگویم آن زمان را به یک گام به عقب. اجازه دهید اتاق روشن است.

بیس بال برنامه باید گسترده تر از عقب هل دادن فصل لغو بهار, آموزش بازی ها, شستن دست های خود را و نگه داشتن رسانه ها از محل باشگاه وانجمن.

یکی MLB رسمی به من گفت شنبه که هر بازیکن که نمی احساس راحتی در محیط کار می تواند ترک و این یک چیز خوب است. اما بیس بال است نظیر فشار ، بازیکنان می خواهید به کار می کنند. آن است که در DNA خود را. بسیاری از آنها بی امان و این نسل از بازیکنان احتمالا با این نسخهها کار بیش از حد آنها را نمی دهد بدن خود را به نوع شکستن آنها باید.

برای کمی در حالی که این امر می تواند عاقلانه برای دیدن متس و تیم های دیگر می گویند: “کافی است.”

فرد و جف Wilpon باید نقش رهبری و به بازیکنان خود “را مشاهده کنید شما در یک یا دو هفته.” پس از آن ما را بیشتر می دانم و امیدوارم همه چیز خواهد بود بهتر است.

که فوق العاده جلسه تمرین پنبه حلاجی شده یا اغل گاو یا حشم کار معنا نیست که مقدار سمت راست در حال حاضر. بازی بازی های شبیه سازی شده مورد نیاز نیست.

نگاهی به یک استراحت. روشن اتاق. روشن clubhouses.

اگر شما مریض مراقبت از خودتان را با این روش است که کشیده شده توسط CDC. آن را به ارزش آن را در حال حاضر. فصل است که در خود نگه دارد. تمرینات باید در نگه داشتن بیش از حد.

این است که وحشت حرکت می کند. این یک keep-آرام حرکت می کند. نگه داشتن به عنوان بسیاری از مردم به عنوان سالم به عنوان امکان پذیر است. این است که بسیار بزرگتر از بیس بال. آن را بزرگتر از NBA, PGA, بوکس, NHL, مارس جنون و تمام رشته های ورزشی.

امن است. هوشمند باشد. بسته آن را تمام کردن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>